História MBLigy

Bratislavská mestska basketbalová liga (MBLiga) začala písať históriu v roku 2009 0.ročníkom pod názvom bratislavská basketbalová „hobby“ liga (BBHL).
Na základe kladných ohlasov a podpore ďalších tímov, súťaž pokračovala v sezóne 2010-2011 1.ročníkom pod názvom MBLiga a postupne sa stala kvalitnou a uznávanou basketbalovou súťažou v rámci BBSK.
Doteraz sa v lige predstavilo celkom 29 tímov. Od sezóny 2016-2017 sa MBLiga rozšírila aj o ženskú časť.


Muži 2017/2018 Muži 2018/2019 Muži 2019/2020 Muži 2021/2022 Ženy 2017/2018
Rozpis Rozpis Rozpis Rozpis Rozpis
Štatistika - družstvo Štatistika - družstvo Štatistika - družstvo Štatistika - družstvo
Štatistika - jednotlivci Štatistika - jednotlivci Štatistika - jednotlivci Štatistika - jednotlivci Štatistika - jednotlivci
Historická tabuľka -












































Rozpis - muži 2017/2018



Rozpis - základná časť


týždeň skupina domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
40.týždeň 02-06.10 1.kolo A BK Inter jun. BK Consultare 39 : 76 utorok ŠH Mladosť 19:15 (18:45) Hančík, Pešta >>>
B BK BANVUR HK Filozof 62 : 71 utorok DK Lúky 20:45 (20:30) Čeppan, Fontányi >>>
A BK PIMPS REAL Bratislava 95 : 70 streda ŠG Ostredky 21:00 (20:45) Suja, Šramko >>>
B BK Regent 94 MBK Karlovka jun. 57 : 35 piatok DK Lúky 20:15 (20:00) Kuzmiak, Nagyová >>>

týždeň skupina domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
41.týždeň 09-13.10 2.kolo B MBK Karlovka jun. KP Multichuys 76 : 85 pondelok ZŠ A. Dubčeka 20:15 (20:00) Fontányi, Falath, Malčeková >>>
A BK Inter jun. Pezinský výber 97 : 120 utorok ŠH Mladosť 19:15 (18:45) Dujava, Malčeková >>>
B VŠK FEI BK BANVUR 63 : 69 utorok Veľká telocvičňa FEI 20:30 (20:15) Višniarová, Smenka, Hadari >>>
A BK Consultare REAL Bratislava 66 : 58 streda ŠG Ostredky 19:40 (19:20) Pešta, Višniarová >>>
A BK AM BK PIMPS 77 : 107 štvrtok ŠG Ostredky 19:20 (19:00) Hančík, Šramko >>>
B HK Filozof BK Regent 94 87 : 92 piatok Átriáky J 19:15 (19:00) Pešta, Černický >>>

týždeň skupina domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
42.týždeň 16-20.10 3.kolo A Pezinský výber REAL Bratislava 130 : 54 pondelok SOU Komenského, Pezinok 19:45 (19:30) Hančík, Višniarová, Čeppan >>>
A BK AM BK Consultare 74 : 79 štvrtok ŠG Ostredky 19:20 (19:00) Šramko, Dujava >>>
B KP Multichuys HK Filozof 97 : 92 piatok ŠD Ľudovíta Štúra 19:30 (19:10) Cibulka, Maurovič >>>
B Strojár Malacky MBK Karlovka jun. 69 : 52 piatok Sasinkova, Malacky 19:30 (19:10) Fontányi, Hadari, Čeppan >>>

týždeň skupina domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
43.týždeň 23-27.10 4.kolo B MBK Karlovka jun. BK BANVUR 69 : 73 pondelok ZŠ A. Dubčeka 20:15 (20:00) Šramko, Falath, Malčeková >>>
A BK Inter jun. BK PIMPS 74 : 101 utorok ŠH Mladosť 19:15 (18:45) Suja, Smenka >>>
B VŠK FEI KP Multichuys 55 : 93 utorok Veľká telocvičňa FEI 20:30 (20:15) Hančík, Minda >>>
A BK AM Pezinský výber 84 : 92 štvrtok ŠG Ostredky 19:20 (19:00) Nagyová, Dujava >>>
A REAL Bratislava STU BA 49 : 50 štvrtok ZŠ Železničná 20:45 (20:30) Kudelová, Pešta >>>
B HK Filozof Strojár Malacky 86 : 85 piatok Átriáky J 19:15 (19:00) Černický, Hadari >>>
A STU BA BK Consultare 45 : 55 piatok Veľká telocvičňa FEI 20:30 (20:15) Fontányi, Čeppan, Višniarová >>>
B BK Regent 94 VŠK FEI 68 : 43 piatok DK Lúky 20:15 (20:00) Kuzmiak, Šramko >>>

týždeň skupina domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
45.týždeň 06-11.11 5.kolo A Pezinský výber STU BA 95 : 39 pondelok SOU Komenského, Pezinok 19:45 (19:30) Višniarová, Falath, Čeppan >>>
A BK Consultare BK PIMPS 69 : 75 streda ŠG Ostredky 19:40 (19:20) Smenka, Černický >>>
A REAL Bratislava BK Inter jun. 71 : 61 štvrtok ZŠ Železničná 20:45 (20:30) Fontányi, Višniarová >>>
B HK Filozof MBK Karlovka jun. 84 : 78 piatok Átriáky J 19:15 (19:00) Pešta, Malčeková >>>
B KP Multichuys Strojár Malacky 84 : 53 piatok ŠD Ľudovíta Štúra 19:30 (19:10) Nagyová, Pešta >>>
A STU BA BK AM 72 : 50 piatok Veľká telocvičňa FEI 20:30 (20:15) Fontányi, Smenka, Malčeková >>>
B BK Regent 94 BK BANVUR 77 : 49 piatok DK Lúky 20:15 (20:00) Šramko, Hadari >>>

týždeň skupina domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
46.týždeň 13-17.11 6.kolo B MBK Karlovka jun. VŠK FEI 73 : 60 pondelok ZŠ A. Dubčeka 20:15 (20:00) Šramko, Hadari, Smenka >>>
A BK Inter jun. BK AM 42 : 64 pondelok Tokajícka 24 20:45 (20:30) Suja, Guzikiewicz >>>
B BK BANVUR KP Multichuys 53 : 47 utorok DK Lúky 20:45 (20:30) Hančík, Minda >>>
A BK PIMPS Pezinský výber 96 : 101 streda ŠG Ostredky 21:00 (20:45) Suja, Višniarová >>>
B Strojár Malacky BK Regent 94 64 : 78 utorok Sasinkova, Malacky 20:15 (20:00) Fontányi, Cibulka, Malčeková >>>

týždeň skupina domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
45.týždeň 20-24.11 7.kolo A Pezinský výber BK Consultare 85 : 62 pondelok SOU Komenského, Pezinok 19:45 (19:30) Hančík, Malčeková, Čeppan >>>
B VŠK FEI HK Filozof 56 : 70 utorok Veľká telocvičňa FEI 20:30 (20:15) Fontányi, Višniarová, Hadari >>>
B BK BANVUR Strojár Malacky 54 : 76 utorok DK Lúky 20:45 (20:30) Kuzmiak, Dujava >>>
A BK PIMPS STU BA 69 :68 streda ŠG Ostredky 21:00 (20:45) Falath, Pešta >>>
A BK AM REAL Bratislava 68 : 67 štvrtok ŠG Ostredky 19:20 (19:10) Kuzmiak, Višniarová >>>
A KP Multichuys BK Regent 94 64 : 68 piatok ŠD Ľudovíta Štúra 20:00 (19:45) Smenka, Nagyová >>>
B STU BA BK Inter jun. 88 : 35 piatok Veľká telocvičňa FEI 20:15 (20:00) Fontányi, Cibulka, Čeppan >>>

týždeň skupina domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
48.týždeň 27.11-01.12 8.kolo B MBK Karlovka jun. BK Regent 94 79 : 77 pondelok ZŠ A. Dubčeka 20:15 (20:00) Šramko, Hadari, Malčeková >>>
B VŠK FEI Strojár Malacky 57 : 92 utorok Veľká telocvičňa FEI 20:30 (20:15) Fontányi, Cibulka, Čeppan >>>
A BK Consultare BK Inter jun. 105 : 51 streda ŠG Ostredky 19:40 (19:20) Višniarová, Falath >>>
B BK AM STU BA 62 : 75 štvrtok ŠG Ostredky 19:20 (19:00) Hančík, Kudelová >>>
B REAL Bratislava BK PIMPS 67 : 84 štvrtok ZŠ Železničná 20:45 (20:30) Dujava, Nagyová >>>
A HK Filozof BK BANVUR 75 : 77 pp piatok Átriáky J 19:15 (19:00) Suja, Černický >>>

týždeň skupina domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
49.týždeň 04-08.12 9.kolo A Pezinský výber BK Inter jun. 102 : 59 pondelok SOU Komenského, Pezinok 19:45 (19:30) Suja, Hadari >>>
B BK BANVUR VŠK FEI 37 : 42 utorok DK Lúky 20:45 (20:30) Kuzmiak, Maurovič >>>
A BK PIMPS BK AM 70 : 71 streda ŠG Ostredky 21:00 (20:45) Smenka, Nagyová >>>
A REAL Bratislava BK Consultare 42 : 66 štvrtok ŽŠ Železničná 20:45 (20:30) Hadari, Falath >>>
B KP Multichuys MBK Karlovka jun. 75 : 57 piatok ŠD Ľudovíta Štúra 19:30 (19:10) Hančík, Minda >>>
B Strojár Malacky VŠK FEI 66 : 58 piatok Sasinkova, Malacky 19:30 (19:10) Hančík, Minda >>>
B BK Regent 94 HK Filozof 82 : 67 piatok DK Lúky 20:15 (20:00) Šramko, Černický >>>

týždeň skupina domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
50.týždeň 11-15.12 9.kolo B MBK Karlovka jun. Strojár Malacky 72 : 63 pondelok ZŠ A. Dubčeka 20:15 (20:00) Fontányi, Višniarová, Malčeková >>>
A BK Inter jun. STU BA 49 : 81 utorok ŠH Mladosť 19:15 (18:45) Maurovič, Malčeková >>>
B VŠK FEI BK Regent 94 51 : 92 utorok Veľká telocvičňa FEI 20:30 (20:15) Hadari, Cibulka, Pešta >>>
A BK Consultare BK AM 55 : 60pp streda ŠG Ostredky 19:40 (19:20) Suja, Černický >>>
A REAL Bratislava Pezinský výber 45 : 98 štvrtok ZŠ Železničná 20:45 (20:30) Kuzmiak, Nagyová >>>
B HK Filozof KP Multichuys 70 : 112 piatok Átriáky J 19:15 (19:00) Smenka, Čeppan >>>


týždeň skupina domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
51.týždeň 18-22.12 11.kolo A Pezinský výber BK AM 20 : 0 pondelok SOU Komenského, Pezinok 19:45 (19:30) zápas bol kontumovaný
A BK BANVUR MBK Karlovka jun. 65 : 60 utorok DK Lúky 20:45 (20:30) Suja, Maurovič >>>
A BK PIMPS BK Inter jun. 89 : 78 streda ŠG Ostredky 21:00 (20:45) Pešta, Nagyová >>>
B KP Multichuys VŠK FEI 96 : 61 streda ŠD Ľudovíta Štúra 19:30 (19:10) Suja, Višniarová >>>
B Strojár Malacky HK Filozof 68 : 59 piatok Sasinkova, Malacky 19:30 (19:10) Hančík, Minda >>>
A STU BA REAL Bratislava 73 : 56 piatok Veľká telocvičňa FEI 20:15 (20:00) Višniarová, Smenka, Čeppan >>>

týždeň skupina domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
1.týždeň 08-12.18 12.kolo B MBK Karlovka jun. HK Filozof 76 : 65 piatok ZŠ A. Dubčeka 18:30 (18:15) Šramko, Višniarová, Pešta >>>
A BK Inter jun. REAL Bratislava 65 : 59 utorok ŠH Mladosť 19:15 (18:45) Dujava, Malčeková >>>
B BK BANVUR BK Regent 94 68 : 82 utorok DK Lúky 20:45 (20:30) Kuzmiak, Maurovič >>>
A BK PIMPS BK Consultare 80 : 84 streda ŠG Ostredky 21:00 (20:45) Fontányi, Suja >>>
B Strojár Malacky KP Multichuys 60 : 58 piatok Sasinkova, Malacky 19:30 (19:10) Smenka, Višniarová, Čeppan >>>
A STU BA Pezinský výber 53 : 82 utorok Veľká telocvičňa FEI 20:15 (20:00) Višniarová, Čeppan, Fontányi >>>

týždeň skupina domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
3.týždeň 15-19.01 13.kolo A Pezinský výber BK PIMPS 91 : 71 pondelok SOU Komenského, Pezinok 19:45 (19:30) Fontányi, Hančík, Čeppan >>>
B VŠK FEI MBK Karlovka jun. 60 : 62 utorok Veľká telocvičňa FEI 20:30 (20:15) Smenka, Hadari, Malčeková >>>
A BK Consultare STU BA 65 : 80 streda ŠG Ostredky 19:40 (19:20) Černický, Falath >>>
A BK AM BK Inter jun. 93 : 71 štvrtok ŠG Ostredky 19:20 (19:00) Suja, Nagyová >>>
B KP Multichuys BK BANVUR 88 : 62 piatok ŠD Ľudovíta Štúra 19:30 (19:10) Pešta, Maurovič >>>
B BK Regent 94 Strojár Malacky 49 : 61 piatok DK Lúky 20:15 (20:00) Šramko, Hadari >>>

týždeň skupina domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
3.týždeň 22-26.01 14.kolo A BK Consultare Pezinský výber 80 : 73 streda ŠG Ostredky 19:40 (19:20) Šramko, Černický >>>
A REAL Bratislava BK AM 49 : 61 štvrtok ZŠ Železničná 20:45 (20:30) Kuzmiak, Falath >>>
B HK Filozof VŠK FEI 99 : 82 piatok Átriáky J 19:15 (19:00) Hančík, Minda >>>
B Strojár Malacky BK BANVUR 58 : 47 piatok Sasinkova, Malacky 19:30 (19:10) Hančík, Minda >>>
A STU BA BK PIMPS 78 : 72 piatok Veľká telocvičňa FEI 20:30 (20:15) Fontányi, Cibulka, Čeppan >>>
B BK Regent 94 KP Multichuys 56 : 67 piatok DK Lúky 20:15 (20:00) Šramko, Maurovič >>>


Rozpis - nadstavbová časť


týždeň skupina domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
6.týždeň 05-09.02 N 1 C Pezinský výber BK BANVUR 99 : 53 pondelok SOU Komenského, Pezinok 19:45 (19:30) Hančík, Smenka, Cibulka >>>
D MBK Karlovka jun. BK Inter jun. 78 : 63 pondelok ZŠ A. Dubčeka 20:15 (20:00) Smenka, Malčeková, Višniarová >>>
C STU BA Strojár Malacky 70 : 56 utorok Veľká telocvičňa FEI 20:30 (20:15) Fontányi, Hadari, Čeppan >>>
C BK Consultare BK Regent 94 66 : 49 streda ŠG Ostredky 19:40 (19:20) Suja, Šramko >>>
D BK REAL VŠK FEI 56 : 54 štvrtok ZŠ Železničná 20:45 (20:30) Kuzmiak, Nagyová >>>
C KP Multichuys BK PIMPS 95 : 81 piatok ŠD Ľudovíta Štúra 19:20 (19:00) Suja, Pešta >>>

týždeň skupina domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
7.týždeň 12-16.02 N 2 D MBK Karlovka jun. REAL Bratislava 84 : 56 pondelok ZŠ A. Dubčeka 20:15 (20:00) Fontányi, Višniarová, Malčeková >>>
D BK Inter jun. HK Filozof 57 : 65 pondelok Tokajícka 24 20:45 (20:30) Nagyová, Cibulka >>>
D VŠK FEI BK AM 72 : 60 utorok Veľká telocvičňa FEI 20:30 (20:15) Hadari, Pešta, Falath >>>
C BK BANVUR BK PIMPS 58 : 68 utorok DK Lúky 20:45 (20:30) Kuzmiak, Maurovič >>>
C BK Consultare KP Multichuys 68 : 84 streda ŠG Ostredky 19:40 (19:20) Hančík, Suja >>>
C Strojár Malacky Pezinský výber 66 : 86 streda Sasinkova, Malacky 20:30 (20:10) Fontanyi, Šramko, Smenka >>>
C BK Regent 94 STU BA 68 : 58 piatok DK Lúky 20:15 (20:00) Šramko, Černický >>>

týždeň skupina domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
8.týždeň 19-23.02 N 3 C Pezinský výber BK Regent 94 80 : 69 pondelok SOU Komenského, Pezinok 19:45 (19:30) Hančík, Smenka, Fontányi >>>
C BK BANVUR BK Consultare 54 : 49 utorok DK Lúky 20:45 (20:30) Falath, Černický >>>
C BK PIMPS Strojár Malacky 95 : 55 streda ŠG Ostredky 21:00 (20:45) Nagyová, Pešta >>>
D BK AM MBK Karlovka jun. 91 : 72 štvrtok ŠG Ostredky 19:20 (19:00) Hančík, Kuzmiak >>>
C REAL Bratislava HK Filozof 60 : 64 štvrtok ZŠ Železničná 20:45 (20:30) Pešta, Hadari >>>
C KP Multichuys STU BA 91 : 49 piatok ŠD Ľudovíta Štúra 19:30 (19:10) Šramko, Černický >>>

týždeň skupina domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
9.týždeň 26.02-02.03 N 4 D BK Inter jun. VŠK FEI 42 : 54 pondelok Tokajícka 24 20:45 (20:30) Šramko, Guzikiewicz >>>
C STU BA BK BANVUR 76 : 44 utorok Veľká telocvičňa FEI 20:30 (20:15) Pešta, Hadari, Malčeková >>>
C BK Consultare Strojár Malacky 66 : 62 streda ŠG Ostredky 19:40 (19:20) Suja, Falath >>>
D HK Filozof BK AM 72 : 69 piatok Átriáky J 19:15 (19:00) Černický, Hadari >>>
C KP Multichuys Pezinský výber 80 : 85 piatok ŠD Ľudovíta Štúra 19:30 (19:10) Fontányi, Smenka >>>
C BK Regent 94 BK PIMPS 76 : 52 piatok DK Lúky 20:15 (20:00) Kuzmiak, Nagyová >>>

týždeň skupina domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
11.týždeň 12-16.03 N 5 D BK Inter jun. MBK Karlovka jun. 89 : 63 pondelok Tokajícka 24 20:45 (20:30) Suja, Guzikiewicz >>>
D VŠK FEI REAL Bratislava 84 : 45 utorok Veľká telocvičňa FEI 20:30 (20:15) Kuzmiak >>>
C BK BANVUR Pezinský výber 53 : 83 utorok DK Lúky 20:45 (20:30) Kuzmiak, Černický >>>
C BK PIMPS KP Multichuys 68 : 83 streda ŠG Ostredky 21:00 (20:45) Falath, Nagyová >>>
C Stojár Malacky STU BA 49 : 65 piatok Sasinkova, Malacky 19:30 (19:10) Smenka, Hadari, Višniarová >>>
C BK Regent 94 BK Consultare 59 : 50 piatok DK Lúky 20:15 (20:00) Šramko, Černický >>>

týždeň skupina domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
12.týždeň 19-23.03 N 6 C Pezinský výber Strojár Malacky 81 : 56 pondelok SOU Komenského, Pezinok 19:45 (19:30) Hančík, Višniarová, Cibulka >>>
C STU BA BK Regent 94 49 : 73 utorok Veľká telocvičňa FEI 20:30 (20:15) Fontányi, Smenka, Černický >>>
C BK PIMPS BK BANVUR 92 : 64 utorok ŠG Ostredky 19:30 (19:15) Suja, Cibulka >>>
D BK AM VŠK FEI 76 : 68 štvrtok ŠG Ostredky 19:20 (19:00) Hančík, Minda >>>
D REAL Bratislava MBK Karlovka jun. 73 : 85 štvrtok ZŠ Železničná 20:45 (20:30) Pešta, Nagyová >>>
C KP Multichuys BK Consultare 77 : 63 piatok ŠD Ľudovíta Štúra 19:30 (19:10) Fontányi, Maurovič >>>
D HK Filozof BK Inter jun. 96 : 79 utorok Átriáky J 19:15 (19:00) Čeppan, Pešta >>>

týždeň skupina domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
13.týždeň 26-28.03 N 7 D MBK Karlovka jun. BK AM 53 : 70 pondelok ZŠ A. Dubčeka 20:15 (20:00) Višniarová, Nagyová >>>
C STU BA KP Multichuys 39 : 75 utorok Veľká telocvičňa FEI 20:30 (20:15) Višniarová, Smenka, Pešta >>>
C BK Consultare BK BANVUR 79 : 53 streda ŠG Ostredky 19:40 (19:20) Hančík, Černický >>>

týždeň skupina domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
14.týždeň 04-06.04 N 7 D HK Filozof REAL Bratislava 104 : 70 piatok Átriáky J 19:15 (19:00) Hančík, Minda >>>
C Strojár Malacky BK PIMPS 65 : 50 piatok Sasinkova, Malacky 19:30 (19:10) Čeppan, Smenka, Višniarová >>>
C BK Regent 94 Pezinský výber 72 : 78 piatok DK Lúky 20:15 (20:00) Šramko, Malčeková >>>

týždeň skupina domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
12.týždeň 09-13.04 N 8 C Pezinský výber KP Multichuys 61 : 70 pondelok SOU Komenského, Pezinok 19:45 (19:30) Fontanyi, Hančík, Cibulka >>>
D VŠK FEI BK Inter jun. 55 : 57 utorok Veľká telocvičňa FEI 20:30 (20:15) Pešta, Falath, Malčeková >>>
D BK BANVUR STU BA 50 : 78 utorok DK Lúky 20:45 (20:30) Kuzmiak, Višniarová >>>
C BK PIMPS BK Regent 94 94 : 93 streda ŠG Ostredky 19:30 (19:45) Suja, Nagyová >>>
D BK AM HK Filozof 93 : 78 štvrtok ŠG Ostredky 19:20 (19:00) Hančík, Nagyová >>>
C Strojár Malacky BK Consultare 67 : 33 streda Sasinkova, Malacky 20:30 (20:10) Hančík, Minda >>>


Rozpis - predkolo play off


týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
16.týždeň 16-20.04 PPO BK PIMPS (5) VŠK FEI (12) 86 : 62 streda ŠG Ostredky 21:00 (20:45) Hančík, Nagyová >>>
BK Consultare (6) HK Filozof (11) 81 : 65 streda ŠG Ostredky 19:40 (19:20) Hančík, Nagyová >>>
Strojár Malacky (7) MBK Karlovka jun. (10) 73 : 79 utorok Sasinkova, Malacky 20:30 (20:15) Kuzmiak, Višniarová >>>
BK BANVUR (8) BK AM (9) 63 : 55 utorok DK Lúky 20:45 (20:30) Kuzmiak, Pešta >>>


Rozpis - play off


týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
17.týždeň 23-27.04 PO 1 Pezinský výber (1) BK BANVUR (8) 105 : 56 pondelok SOU Komenského, Pezinok 19:45 (19:30) Hančík, Falath, Cibulka >>>
KP Multichuys (2) MBK Karlovka jun. (10) 85 : 62 piatok ŠD Ľudovíta Štúra 19:30 (19:10) Šramko, Suja >>>
BK Regent 94 (3) BK Consultare (6) 82 : 35 piatok DK Lúky 20:15 (20:00) Pešta, Višniarová >>>
STU BA (4) BK PIMPS (5) 73 : 58 štvrtok Veľká telocvičňa FEI 20:00 (19:30) Smenka, Fontányi, Pešta >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
18.týždeň 30.04-04.05 PO 2 BK BANVUR (8) Pezinský výber (1) 58 : 93 štvrtok ŠH Domkárska 19:00 (18:30) Nagyová, Suja >>>
MBK Karlovka jun. (10) KP Multichuys (2) 79 : 73 pondelok ZŠ A. Dubčeka 20:00 (19:40) Fontanyi, Višniarová, Falath >>>
BK Consultare (6) BK Regent 94 (3) 52 : 64 streda ŠG Ostredky 19:40 (19:20) Šramko, Hančík >>>
BK PIMPS (5) STU BA (4) 71 : 66 pp štvrtok ŠG Ostredky 20:45 (20:30) Hančík, Šramko >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
19.týždeň 07-11.05 PO 3 KP Multichuys (2) MBK Karlovka jun. (10) 85 : 48 piatok ŠD Ľudovíta Štúra 19:30 (19:10) Hančík, Černický >>>
STU BA (4) BK PIMPS (5) 75 : 58 štvrtok Veľká telocvičňa FEI 19:30 (19:15) Višniarová, Falath, Smenka >>>


Rozpis - F4


týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
20.týždeň 18-19.05 F4 Pezinský výber (1) STU BA (4) 72 : 57 piatok ŠH Domkárska 18:00 (17:30) Hančík, Šramko, Višniarová >>>
KP Multichuys (2) BK Regent 94 (3) 70 : 52 piatok ŠH Domkárska 20:00 (19:30) Fontányi, Cibulka, Pešta >>>
BK Regent 94 (3) STU BA (4) 49 : 63 sobota ŠH Domkárska 15:00 (14:30) Suja, Pešta, Kuzmiak >>>
Pezinský výber (1) KP Multichuys (2) 87 : 81 sobota ŠH Domkárska 17:00 (16:30) Fontányi, Višniarová, Šramko >>>


Štatistiky jednotlivcov 2017/2018



Body - celkom

Poradie Priezvisko Meno Tím Body
1. Ciho Jaroslav KP Multichuys 583
2. Hanúsek Marek Pezinský výber 507
3. Valach Michal STU BA 375
4. Pištelák Denis Strojár Malacky 365
5. Michnica Martin BK AM 363

Body - priemer na zápas (viac ako 5 zápasov)

Poradie Priezvisko Meno Tím Priemer
1. Ciho Jaroslav KP Multichuys 27,76
2. Valach Michal STU BA 25,00
3. Hanúsek Marek Pezinský výber 24,14
4. Michnica Martin BK AM 22,69
5. Mlynek Matúš Pezinský výber 20,94

Body - maximum v zápase

Poradie Priezvisko Meno Tím Body
1. Hanúsek Marek Pezinský výber 49
2. Ciho Jaroslav KP Multichuys 41
3. Král Miroslav BK PIMPS 40
4. Šmotlák Filip BK Inter Bratislava jun. 38
5. Křivan Jakub KP Multichuys 38

Trojky - celkom

Poradie Priezvisko Meno Tím Trojky
1. Hoffmann Martin STU BA 63
2. Ďuriš Richard BK Regent 94 46
3. Škrobánek Pavol Pezinský výber 44
4. Valach Michal STU BA 41
5. Mušuta Daniel BK Consultare Bratislava 38

Trojky - priemer na zápas (viac ako 5 zápasov)

Poradie Priezvisko Meno Tím Priemer
1. Škrobánek Pavol Pezinský výber 3,14
2. Kubinec Tomáš BK Inter Bratislava jun. 3,09
3. Kuzmiak Michael HK Filozof 3,00
4. Valach Michal STU BA 2,73
5. Hoffmann Martin STU BA 2,63

Trojky - maximum v zápase

Poradie Priezvisko Meno Tím Trojky
1. Křivan Jakub KP Multichuys 8
2. Škrobánek Pavol Pezinský výber 7
3. Kováč Matúš HK Filozof 7
4. Mušuta Daniel BK Consultare Bratislava 6
5. Ďuriš Richard BK Regent 94 6



Štatistiky tímov

Tím Počet zápasov V P Fauly TCH DCH Body 3jky TH %
1. BK AM 19 10 9 222 4 2 1 278 57 293 / 199 67,92
2. BK BANVUR 23 7 16 338 3 1 322 118 299 / 160 53,51
3. BK Consultare Bratislava 23 12 11 351 4 1 509 133 322 / 198 61,49
4. BK Inter Bratislava jun. 18 3 15 269 1 1 106 138 186 / 107 57,53
5. BK PIMPS 24 13 11 331 2 1 882 143 446 / 265 59,42
6. BK Regent 94 24 16 8 361 4 1 684 157 505 / 284 56,24
7. HK Filozof 19 9 10 264 5 2 1 469 131 340 / 220 64,71
8. KP Multichuys 25 19 6 341 7 1 2 015 120 448 / 267 59,60
9. MBK Karlovka Bratislava jun. 22 10 12 400 5 1 492 132 329 / 201 61,09
10. Pezinský výber 24 22 2 326 1 2 099 117 421 / 285 67,70
11. REAL Bratislava 18 2 16 403 4 2 1 047 75 228 / 124 54,39
12. Strojár Malacky 21 10 11 382 3 1 343 80 302 / 148 49,01
13. STU BA 25 15 10 344 6 1 1 611 152 346 / 197 56,94
14. VŠK FEI 19 4 15 272 1 1 135 58 237 / 143 60,34































REAL Bratislava

Číslo dresu Meno Priezvisko Počet zápasov Fauly TCH DCH Body 3jky TH %
Matej Buchta 9 19 14 6 / 2 33,33
Samuel Burský
1 Miroslav Dorociak 12 33 147 9 48 / 32 66,67
21 Tomáš Franciscy 5 3 8 2
3 Branislav Gajdoš 17 29 73 8 5 / 3 60,00
86 Peter Halahija 12 42 108 28 / 12 42,86
0 Adam Kalinay 15 54 115 8 22 / 11 50,00
7 Zoran Kupkovič 14 22 4
9 Kurilla Michal 14 23 55 5 6 / 2 33,33
23 Tomáš Kurilla 10 25 2 2 127 6 33 / 24 72,73
24 Radovan Ládi 16 36 94 14 22 / 10 45,45
3 Vladimír Lelekeš
22 Marek Mihalovič 14 38 47 4 12 / 4 33,33
12 Matúš Novotný
Lukáš Ostatník 7 7 34 1 6 / 3 50,00
Erik Rodnót
8 Dominik Valenta 3 1 29 6 7 / 3 42,86
5 Marek Verdun 16 61 173 10 26 / 15 57,69
Juraj Žigray 3 10 19 2 7 / 3 42,86
SPOLU 18 403 4 2 1047 75 228 / 124 54,39


BK AM

Číslo dresu Meno Priezvisko Počet zápasov Fauly TCH DCH Body 3jky TH %
8 Michal Antal 9 10 41 23 / 11 47,83
1 Viliam Antal 17 17 148 4 25 / 19 76,00
33 Július Antal 17 24 239 28 57 / 45 78,95
10 Dušan Bezdek 7 5 10 4 / 4 100,00
Boris Čukan
14 Martin Dinaj 5 5 2 4 / 2 50,00
Andrej Galád
22 Filip Chocholák
42 Ivan Jež 5 4 1 3 1 / 1 100,00
Rudolf Kaliarik 3 2 4
44 Róbert Kunický 10 16 93 36 / 19 52,78
32 Juraj Lorincz 11 10 6
3 Marian Lorinčík 12 21 108 16 12 / 10 83,33
Matúš Luley 9 21 1 106 4 17 / 11 64,71
4 Gabriel Matter 11 15 1 1 13 1 4 / 4 100,00
15 Václav Míčka 6 2 14 6 / 4 66,67
13 Martin Michnica 16 28 363 68 / 49 72,06
Branislav Pavlis
2 Filip Prepiak 10 27 48 12 / 6 50,00
Peter Skutil 4 3 20 1 6 / 5 83,33
24 Ján Slobodník 3 5 51 13 / 7 53,85
31 Martin Štefík 6 7 9 1 5 / 2 40,00
SPOLU 19 222 4 2 1278 57 293 / 199 67,92


BK BANVUR

Číslo dresu Meno Priezvisko Počet zápasov Fauly TCH DCH Body 3jky TH %
Pavol Antalík
Roman Blahuta
Viliam Dateľ 14 21 93 9 5 / 4 80,00
17 Roman Dubovský 21 29 1 226 12 62 / 34 54,84
12 Andrej Encinger 7 9 38 25 / 14 56,00
Peter Fabuľa
6 Róbert Hojer 20 49 2 167 38 16 / 7 43,75
Tomáš Horák 12 26 130 52 / 34 65,38
5 Tomáš Just 22 44 152 20 27 / 12 44,44
Vladimír Kordoš 16 34 83 10 7 / 3 42,86
Ondrej Krajc 5 7 14 11 / 2 18,18
Peter Kviečinský
Peter Martin
Peter Mechtl 3 7 5 2 / 1 50,00
Rado Mikuláš 3 5 24 1 2 / 1 50,00
11 Róbert Pekarčík 21 38 143 13 36 / 14 38,89
Tomáš Rubický
Roman Simo 9 6 85 5 22 / 14 63,64
Stanislav Šimončič
Ivan Štancl 2
Filip Michal Švorc 11 14 9 2 / 1 50,00
8 Ladislav Truchlik 16 49 153 10 30 / 19 63,33
SPOLU 23 338 3 1322 118 299 / 160 53,51


BK Consultare Bratislava

Číslo dresu Meno Priezvisko Počet zápasov Fauly TCH DCH Body 3jky TH %
18 Bence Andics 17 19 45 10 8 / 7 87,50
Michal Buranovský 7 14 30 1 8 / 3 37,50
88 Jakub Fekete 20 40 122 2 22 / 12 54,50
Tomáš Filo
21 Dominik Hlivák 13 16 67 5 44 / 19 43,18
34 Peter Hrebík 10 9 36 7 / 2 28,57
Martin Ivánek
3 Filip Kandravý 20 34 1 293 74 / 45 60,81
8 Marián Košťál
9 Juraj Králik 18 43 1 180 20 31 / 21 67,74
Ivan Kučiak 12 23 115 16 26 / 21 80,77
24 Branislav Kyrinovič 19 35 2 119 18 12 / 7 58,33
14 Vladimír Lajčák 17 31 90 7 11 / 9 81,82
Zdenko Miko
15 Daniel Mušuta 21 26 213 38 36 / 29 80,56
10 Michal Nerád 9 11 47 4 13 / 7 53,85
13 Lukáš Prokopčák 9 6 38 6 11 / 8 72,73
Michal Rosival
Ján Šimonovič
31 Fedor Šrobár 21 44 114 6 19 / 8 42,11
4 Ján Vestenický
SPOLU 23 351 4 1509 133 322 / 198 61,49


HK Filozof

.
Číslo dresu Meno Priezvisko Počet zápasov Fauly TCH DCH Body 3jky TH %
Tomáš Ábel 1 2 15 1
0 Ariel Bajak 17 27 1 80 19 / 12 63,16
Branislav Barinka
Roman Blažek 5 5 17 2 4 / 3 75,00
Martin Borsig 8 11 45 9
3 Roberto Cassammasima 10 29 107 8 44 / 27 61,36
Roman Čmelík 1 1 1 2 / 1 50,00
14 Moustafa Ahmed Mohamed Darwish 2
Matthieu Daubin 7 7 1 37 6 7 / 3 42,86
23 Slavoljub Djumič 7 3 10 1 2 / 1 50,00
17 Juraj Falath 16 22 214 16 53 / 38 71,70
1 Filip Humler 5 7 12 4 / 2 50,00
Dušan Jankovič
Daniel Javurek 6 12 61 4 12 / 7 58,33
9 Matúš Kováč 17 41 1 333 33 46 / 30 65,22
44 Daniel Kuzmiak 12 22 1 70 9 20 / 13 65,00
24 Michael Kuzmiak 8 13 2 155 24 29 / 23 79,31
10 Peter Laca 12 17 1 25 12 / 7 58,33
Ján Majher 9 12 142 2 48 / 32 66,67
Marko Mižičko
0 Martin Orban 1 2
Milan Potočar
33 Radovan Prokein 9 21 65 7 21 / 12 57,14
Vladimír Rakovský 7 19 47 6 13 / 7 53,85
Ondrej Šebesta
Stano Širila 1 1 11 3
Martin Štúr 3 4 22 4 / 2 50,00
SPOLU 19 264 5 2 1469 131 340 / 220 64,71


KP Multichuys

Číslo dresu Meno Priezvisko Počet zápasov Fauly TCH DCH Body 3jky TH %
Dávid Abrhám 2
13 Peter Bartek 20 24 93 10 / 7 70,00
7 Peter Boledovič 21 24 190 4 35 / 22 62,86
4 Jaroslav Ciho 21 31 3 1 583 37 144 / 90 62,50
18 Oto Halás 18 19 1 270 79 / 36 45,57
21 Michal Hrivnák 9 17 24 6 / 4 66,67
Peter Ivanovič 3 5 4 1 2 / 1 50,00
5 Adam Ješko 17 30 153 1 23 / 14 60,87
6 Juraj Krajčír 9 15 60 7 14 / 7 50,00
Jakub Křivan 9 9 103 22 17 / 11 64,71
14 Daniel Mačura 16 40 46 4 13 / 4 30,77
19 Róbert Melicher 13 16 23 3 5 / 2 40,00
15 Jozef Mižák 9 5 18 3 4 / 3 75,00
16 Marek Otčenáš 20 34 2 186 31 40 / 29 72,50
12 Ján Pešek 20 22 1 126 13 / 8 61,54
11 Martin Pešek 20 33 130 7 33 / 23 69,70
8 Marek Ribánsky 5 6 6 10 / 6 60,00
SPOLU 25 341 7 1 2 015 120 448 / 267 59,60


Strojár Malacky

>
Číslo dresu Meno Priezvisko Počet zápasov Fauly TCH DCH Body 3jky TH %
18 František Ambra 2 3 18 3 2 / 1 50,00
13 Tomáš Bartek 9 8 33 1 6 / 3 50,00
16 Marcel Czizmazia
Libor Došek 8 5 105 1 33 / 14 42,42
10 Filip Kujan 10 12 21 3 2 / 2 100,00
7 Peter Medrický 6 3 3 2 / 1 50,00
6 Mário Mráz 11 8 2 3 / 0 0,00
15 Peter Ondruš
17 Branislav Orth
4 Juraj Pagáč 20 45 90 19 8 / 5 62,50
9 Dávid Pištelák 21 36 106 1 20 / 7 35,00
11 Denis Pištelák 21 53 1 365/td> 16 61 / 31 54,10
Erik Prokein 13 33 86 10 28 / 12 42,86
Pavol Sýkora
12 Branislav Škoda 14 43 102 10 19 / 8 42,11
5 Tomáš Uher 19 43 127 10 29 / 15 51,72
14 Peter Varinský 19 33 142 4 41 / 22 53,66
Juraj Velebný 14 9 48 14 / 8 57,14
Jovan Vukmirovič 1 12 2
8 Roderik Zetocha 17 48 83 34 / 17 50,00
SPOLU 21 382 3 1343 80 302 / 148 49,01


Pezinský výber

Číslo dresu Meno Priezvisko Počet zápasov Fauly TCH DCH Body 3jky TH %
10 Peter Bednár 18 18 69 4 / 1 25,00
Gustáv Ďunek
Maroš Galgoci 20 55 286 16 55 / 34 61,82
14 Marek Hanúsek 21 47 1 507 129 / 92 71,43
15 Lukaš Horínek 9 16 31 2 7 / 5 71,43
Adam Lukšik 10 29 77 7 37 / 23 62,16
Tomáš Michalík
7 Matuš Mlynek 17 26 1 356 77 / 46 59,74
Michal Pinček 16 25 79 8 15 / 11 73,33
12 Tomáš Prokop 12 27 80 5 13 / 7 53,85
13 Rudolf Pulman 18 29 166 18 15 / 10 66,67
33 Martin Rýdzi 16 25 43 7 7 / 4 57,14
Justin Sedlak 1 2 29 2 6 / 5 83,33
5 Pavol Škrobánek 14 13 215 44 37 / 29 78,38
18 Richard Urland 8 14 141 7 19 / 18 94,74
SPOLU 24 326 2 2 099 117 421 / 285 67,70


BK PIMPS

Číslo dresu Meno Priezvisko Počet zápasov Fauly TCH DCH Body 3jky TH %
14 Peter Bárta 2 1 6 6 / 2 33,33
11 Peter Bialon 21 24 336 34 67 / 52 77,61
17 Marián Cerina 19 29 163 5 46 / 22 47,83
7 Radovan Čižmár 17 25 1 70 9 4 / 3 75,00
Richard Dobíšek
Alojz Fruhauf
12 Vladimír Gajdoš 22 32 141 18 26 / 17 65,38
Daniel Ilavský
4 Juraj Irecký 10 10 35 2 3 / 2 66,67
0 Stanislav Kendra 15 29 122 8 19 / 12 63,16
16 Vladimír Kováčik 4 1 4
13 Miroslav Král 11 33 181 17 66 / 44 66,67
23 Adrián Kútny 21 53 1 248 4 63 / 37 58,73
Martin Labudík
Veljko Milojevič 9 8 65 5 30 / 14 46,67
6 Peter Neubauer 7 13 137 16 18 / 15 83,33
8 Saheed Oladipo 6 21 99 3 28 / 12 42,86
Maroš Petrikovič
Maroš Preisler
Pavol Soviš 19 28 92 5 21 / 11 52,38
Michal Topoli
Peter Vojtek 7 4 97 3 38 / 16 42,11
Dragan Zubac 7 20 86 14 11 / 6 54,55
SPOLU 24 331 2 1882 143 446 / 265 59,42


BK Regent 94

Číslo dresu Meno Priezvisko Počet zápasov Fauly TCH DCH Body 3jky TH %
15 Peter Bielik 1 1 2
31 Peter Borároš 8 12 14 5 / 0 0,00
22 Peter Dolinský
1 Richard Ďuriš 20 33 1 295 46 58 / 40 68,97
4 Tomáš Erneker 23 54 139 5 56 / 36 64,29
2 Róbert Golej 18 28 105 7 36 / 24 66,67
17 Martin Gregor 11 11 10 3 / 2 66,67
7 Michal Gregor 19 30 2 251 28 71 / 35 49,30
11 Roman Hladký 5 7 6 1 2 / 1 50,00
9 Lukáš Hruška 12 27 1 43 2 25 / 15 60,00
8 Roman Ivan 12 11 103 9 17 / 12 70,59
Rudolf Neumar
10 Richard Odnoga 15 16 152 1 54 / 23 42,59
21 Branislav Ondruš 2 2 23 6 4 / 3 75,00
12 Róbert Parízek 19 30 34 6 4 / 2 50,00
41 Martin Straško 19 18 250 9 115 / 57 49,57
25 Martin Suchár 12 25 89 6 14 / 5 35,71
13 Robert Szabó 6 6 17 3
45 Andrej Šomodi 5 4 3 1
6 Branislav Šuba 8 16 11 2 4 / 3 75,00
Dušan Živický 14 30 137 25 37 / 26 70,27
SPOLU 24 361 4 1 684 157 505 / 284 56,24


STU BA

Číslo dresu Meno Priezvisko Počet zápasov Fauly TCH DCH Body 3jky TH %
Tomáš Čechala 1 3
18 Michal Dobroň 18 41 1 187 39 / 23 58,97
55 Martin Hoffmann 24 52 2 1 307 63 27 / 16 59,26
Marek Hupka 14 19 74 1 26 / 8 30,77
9 Tamás Kántor
Martin Karabáš 10 23 23 3 / 1 33,33
Ján Koreň 18 10 54 4 8 / 6 75,00
23 Rastislav Križan 20 26 76 6 15 / 12 80,00
Michal Kuba 1 1
Michal Latečka 19 56 2 117 1 55 / 26 47,27
Juraj Ligocký 9 4 27 5 4 / 2 50,00
Marián Nemček 21 47 1 277 30 79 / 45 56,96
Vladimír Štrbavý 12 32 94 1 27 / 12 44,44
Lucia Tučániová
Michal Valach 15 30 375 41 63 / 46 73,02
21 Marcel Valentko
SPOLU 25 344 6 1 1 611 152 346 / 197 56,94


VŠK FEI

Číslo dresu Meno Priezvisko Počet zápasov Fauly TCH DCH Body 3jky TH %
24 Kamil Bekeč 14 31 208 2 49 / 36 73,47
Juraj Bisaha 14 13 153 14 30 / 21 70,00
18 Tomáš Brodziansky 5 11 1 35 2 10 / 9 90,00
6 Ivan Cerva 16 39 69 4 11 / 5 45,45
18 Richard Kajtor 9 18 70 13 / 8 61,54
Martin Kolibáš 3 5 1 2 / 1 50,00
14 Luboš Kubus 7 17 69 16 / 7 43,75
10 Matej Laluha 18 38 221 3 58 / 28 48,28
0 Ondrej Síleš 14 12 23 3 2 / 2 100,00
5 Ján Suchý 2 3 9 2 2 / 1 50,00
13 Milan Suchý
33 Vladimír Šebest 16 17 44 4 4 / 2 50,00
16 Martin Valent 14 40 133 2 29 / 15 51,72
4 Karol Vörös 13 28 102 22/td> 11 / 8 72,73
SPOLU 19 272 1 1135 58 237 / 143 60,34


BK Inter Bratislava jun.

Číslo dresu Meno Priezvisko Počet zápasov Fauly TCH DCH Body 3jky TH %
Dominik Belovický 4 4 17 8 / 3 37,50
Oliver Čechmánek 1 2 2
8 Matej Demo 8 17 56 6 5 / 4 80,00
16 Viliam Dohňanský 2 6
5 Ján Friebert 6 6 17 3
14 Daniel Gemainer 9 15 32 4
13 Jakub Hajko 4 6 26 2 18 / 12 66,67
Vladimír Hudec
8 Marco Hupka 9 4 78 11 12 / 3 25,00
Jakub Husár
12 Tibor Chaternuch 4 7 38 6 6 / 6 100,00
12 Tomáš Kubinec 11 14 143 34 7 / 4 57,14
Kurtin 2 1 6 2 / 2 100,00
18 Matúš Luley 4 2 22 11 / 10 90,91
6 Timotej Mičuda 8 13 74 11 14 / 7 50,00
Michal Mihalovič 3 1
Mrviš 1 2 11 1 2 / 0 0,00
Alex Ondruš
Tomáš Praženka
19 Radomír Roman 9 18 112 11 28 / 13 46,43
0 Michal Sagula 7 24 81 1 21 / 12 57,14
66 Filip Sedlák 6 8 27 1 2 / 2 100,00
Dominik Sedlár
Alex Seidler 4 6 10 4 / 2 50,00
13 Ivan Skurák 1 3 0 1 / 1 100,00
23 Ludvo Svoboda 3 2 15 1 6 / 2 33,33
1 Peter Šebok 6 8 15 3
Filip Šmotlák 13 33 205 28 29 / 19 65,52
11 František Špaček 6 12 13 4 / 3 75,00
4 Švábek 4 8 2 1 / 0 0,00
13 Mário Tekely 5 10 1 29 4 2 / 1 50,00
Filip Uhrík 9 29 29 3 2 / 0 0,00
4 Matej Višnievsky 4 3 17 2 1 / 1 100,00
Marco Vránsky 3 6 6 2
? ? 1 2 2
? ? 1 18 4
SPOLU 18 269 1 1106 138 186 / 107 57,53


MBK Karlovka Bratislava jun.

Číslo dresu Meno Priezvisko Počet zápasov Fauly TCH DCH Body 3jky TH %
19 Matej Bagar 19 33 51 2 15 / 9 60,00
37 Branislav Balvan 6 17 91 17 / 11 64,71
31 Martin Berček 20 39 202 22 39 / 28 71,79
8 Matúš Bernadovič 19 30 108 13 25 / 13 52,00
10 Martin Bilčík 2 1 4
18 Vladimír Harvan 2 17 1 4 / 4 100,00
5 Dominik Havel 15 27 2 132 13 25 / 21 84,00
33 Michal Hörmann 21 71 1 283 33 60 / 36 60,00
12 Filip Kadúch 15 24 196 9 49 / 25 51,02
2 Juraj Kakaš 3 1 37 1 12 / 8 66,67
11 Roman Kriho 8 9 19 3 2 / 2 100,00
13 Ruben Lacina 5 9 13 2 2 / 1 50,00
34 Matúš Pukančík 19 33 128 7 36 / 25 69,44
22 Tomáš Rakický 8 10 8 5 / 2 40,00
25 Milan Šedivý 9 11 29 2 5 / 3 60,00
21 Tomáš Šturdík 12 23 39 8 7 / 3 42,86
6 Tomáš Valachovič 6 5 11 1 3 / 0 0,00
23 Michal Vida 11 19 1 30 1
3 Adam Žilavý 17 38 94 14 23 / 10 43,48
SPOLU 22 400 5 1 492 132 329 / 201 61,09

Historická tabuľka


Tím Sezóna Spolu
09/10 10/11 11/12 12/13 13/14 14/15 15/16 16/17 17/18 18/19 21/22 1. miesto 2. miesto 3. miesto
KP Multichuys 1 5 1 1 3 2 1 2 2 1 4 5x 3x 1x
Pezinský výber ? 7 5 1 3 1 1 2 1 4x 1x 1x
BK Regent 94 4 ? 3 1 3 2 3 4 4 6 1x 1x 3x
REAL Bratislava ? 9 4 4 6 13 14 11
BK PIMPS Ružinov 4 ? ? 14 11 5 4 5 5 5 7
Strojár Malacky ? ? ? 12 8 6 9 7 9
BK Consultare (Consulting) Bratislava ? 3 3 4 9 7 7 4 6 8 3 3x
BK BANVUR 1 4 8 6 9 8 6 7 9 1x
BK AM ? 2 5 7 8 5 9 10 3 2 2x 1x
Wave Club ? ? 8 10 12 10 11
MBK Karlovka VŠEM VS ? ? 2 14 11 1x
VŠK FEI 13 12 12 10 12 7
HK Filozof 13 14 11 11 10
BK Inter Bratislava "C" 2 1x
BK Gladiátors 15
Akadémia PZ ? 13 15 16 15
Karlovka Intergalactikos 2 2 ? 6 2x
Gymnázium Dudová ?
Gymnázium Hubeného ?
BK Šamorín ?
LK UK BK ? ?
Iskra Petržalka "B" ? ?
PRO CLEANING BA ? ?
BSC BA "B" 3 1x
Sun Lake Senec ? 11
BSC BA 10
BK Inter Bratislava jun. 14 10 13
BK Klokani Ivanka pri Dunaji 13 12 12
STU BA 8 3 1x
MBK Karlovka Bratislava jun. 8 10
SKLZ team 6
BSC U23 9
KK Vukojebina 8
Somewhere in Space 5


Rozpis - ženy 2017/2018



Rozpis - základná časť


týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
41.týždeň 09-13.10 1.kolo HK Filozof Filozofická fakulta UK 58 : 59 streda Domkárska, Bratislava 19:10 (19:00) Černický, Kuzmiak >>>
MBK A. Dubčeka BK Petržalka 89 : 31 štvrtok ZŠ A. Dubčeka, Majerníková 62, Bratislava 20:15 (20:00) Nagyová, Dujava >>>
BK Klokani Ivanka pri Dunaji BK AŠK Slávia Trnava 65 : 39 piatok SNP 3, Ivanka pri Dunaji 19:40 (19:20) Hančík, Minda >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
43.týždeň 23-27.10 2.kolo Filozofická fakulta UK MBK A. Dubčeka 41 : 93 štvrtok Átriové domčeky - blok J, Bratislava 19:15 (19:00) Hančík, Minda >>>
BK Klokani Ivanka pri Dunaji HK Filozof 48 : 70 piatok SNP 3, Ivanka pri Dunaji 19:40 (19:20) Pešta, Malčeková >>>
BK AŠK Slávia Trnava BK Petržalka 76 : 34 piatok Trnava, ŠG Jozefa Herdu 20:10 (20:00) Hančík, Minda >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
45.týždeň 06-10.11 3.kolo HK Filozof BK AŠK Slávia Trnava 72 : 41 streda Domkárska, Bratislava 19:10 (19:00) Suja, Falath >>>
Filozofická fakulta UK BK Petržalka 92 : 52 štvrtok Átriové domčeky - blok J, Bratislava 19:15 (19:00) Hančík, Minda >>>
MBK A. Dubčeka BK Klokani Ivanka pri Dunaji 88 : 39 štvrtok ZŠ A. Dubčeka 20:15 (20:00) Kuzmiak, Cibulka >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
47.týždeň 20-24.11 4.kolo HK Filozof MBK A. Dubčeka 40 : 74 streda Domkárska, Bratislava 19:10 (19:00) Hančík, Minda >>>
BK AŠK Slávia Trnava Filozofická fakulta UK 68 : 60 štvrtok Trnava, ŠG Jozefa Herdu 20:10 (20:00) Hančík, Minda >>>
BK Klokani Ivanka pri Dunaji BK Petržalka 73 : 51 piatok SNP 3, Ivanka pri Dunaji 19:40 (19:20) Suja, Černický >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
49.týždeň 04-08.12 5.kolo HK Filozof BK Petržalka 79 : 41 streda Domkárska, Bratislava 19:10 (19:00) Hančík, Minda >>>
MBK A. Dubčeka BK AŠK Slávia Trnava 100 : 24 štvrtok ZŠ A. Dubčeka, Majerníková 62, Bratislava 20:15 (20:00) Pešta, Kuzmiak >>>
Filozofická fakulta UK BK Klokani Ivanka pri Dunaji 64 : 60 štvrtok Átriové domčeky - blok J, Bratislava 19:15 (19:00) Hančík, Minda >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
51.týždeň 18-22.12 6.kolo Filozofická fakulta UK HK Filozof 69 : 72 streda Domkárska, Bratislava 19:10 (19:00) Hančík, Minda >>>
MBK A. Dubčeka BK Petržalka 102 : 47 Štvrtok ZŠ A. Dubčeka, Majerníková 62, Bratislava 20:15 (20:00) Guzikiewicz, Čeppan >>>
BK AŠK Slávia Trnava BK Klokani Ivanka pri Dunaji 84 : 87 pp štvrtok ŠG J. Herdu, Trnava 20:10 (20:00) Hančík, Minda >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
3.týždeň 15-19.01 7.kolo HK Filozof BK Klokani Ivanka pri Dunaji 73 : 52 streda Domkárska, Bratislava 19:10 (19:00) Černický, Cibulka >>>
MBK A. Dubčeka Filozofická fakulta UK 89 : 56 Štvrtok ZŠ A. Dubčeka, Majerníková 62, Bratislava 20:15 (20:00) Kuzmiak, Guzikiewicz >>>
BK AŠK Slávia Trnava BK Petržalka 63 : 44 streda ŠG J. Herdu, Trnava 19:30 (19:15) Loj >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
5.týždeň 29.01-02.02 8.kolo Filozofická fakulta UK BK Petržalka 71 : 46 štvrtok Átriové domčeky - blok J 19:15 (19:00) Višniarová, Hummler >>>
BK Klokani Ivanka pri Dunaji MBK A. Dubčeka 52 : 67 piatok SNP 3, Ivanka pri Dunaji 19:40 (19:20) Černický, Maurovič >>>
BK AŠK Slávia Trnava HK Filozof 62 : 77 štvrtok ŠG J. Herdu, Trnava 20:10 (20:00) Hančík, Minda >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
7.týždeň 12-16.02 9.kolo MBK A. Dubčeka HK Filozof 79 : 62 štvrtok ZŠ A. Dubčeka, Majerníková 62, Bratislava 20:15 (20:00) Nagyová, Guzikiewicz >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
9.týždeň 26.02-02.03 10.kolo HK Filozof BK Petržalka 69 : 55 streda Domkárska, Bratislava 19:10 (19:00) Višniarová, Hummler >>>
BK Klokani Ivanka pri Dunaji Filozofická fakulta UK 20: 0 piatok SNP 3, Ivanka pri Dunaji 19:40 (19:20) Hančík, Minda >>>
BK AŠK Slávia Trnava MBK A. Dubčeka 25 : 78 pondelok ŠH Hajdóczyho 20:30 (20:15) Hančík, Minda >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
11.týždeň 12-16.03 11.kolo HK Filozof Filozofická fakulta UK 60 : 62 streda Domkárska, Bratislava 19:10 (19:00) Hančík, Minda >>>
MBK A. Dubčeka BK Petržalka 81 : 31 streda ZŠ A. Dubčeka, Majerníková 62, Bratislava 19:30 (19:15) Guzikiewicz >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
13.týždeň 02-06.04 12.kolo Filozofická fakulta UK MBK A. Dubčeka 0 : 20 štvrtok Átriové domčeky - blok J 19:15 (19:00)

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
17.týždeň 30.04-04.05 14.kolo HK Filozof MBK A. Dubčeka 63 : 69 streda Domkárska, Bratislava 19:10 (19:00) Suja, Hummler >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
19.týždeň 14-18.05 15.kolo HK Filozof BK Petržalka 72 : 48 streda Domkárska, Bratislava 19:10 (19:00) Hančík, Černický >>>




Štatistiky tímov


BK AŠK Slávia Trnava


Číslo dresu Meno Priezvisko Počet zápasov Fauly TCH Body 3jky TH %
Andrea Ábelová 2 2
Lucia Babirátová 6 7 39 5
Patrícia Bachratá 8 7 26
Bibiána Bartošová 2 5 10 2 / 2 100,00
Nikola Fodorová 8 19 121 18 9 / 5 55,56
Kristína Hodorovičová 5 11 28 4 8 / 4 50,00
Natália Horváthová 4 6 54 5 27 / 19 70,37
Silvia Horváthová
Viktória Královičová 8 10 49 7 9 / 4 44,44
Antónia Krippnerová 8 16 34 2 2 / 2 100,00
Natália Martišková 1 2 43 2 13 / 10 76,92
Monika Nemčicová 8 12 52 9 3 / 1 33,33
Klára Paulechová 3 4 19 2 / 1 50,00
Poláková 2 5 10 / 1 10,00
SPOLU 9 99 482 52 85 / 49 57,65


HK Filozof

Číslo dresu Meno Priezvisko Počet zápasov Fauly TCH Body 3jky TH %
23 Jana Bachratá 13 15 99 10 / 3 30,00
21 Romana Belko 3 4 17 4 / 1 25,00
8 Aniko Brezovská
6 Zuzana Halásová 12 13 70 6 5 / 2 40,00
7 Helena Imrichová 9 8 51 3 16 / 12 75,00
17 Michaela Ivanová 2 2 19 4 / 3 75,00
Andrea Kulichová 4 4 30 4 7 / 4 57,14
9 Marcela Maliariková 6 9 68 1 10 / 5 50,00
13 Jana Markotánová 10 10 57 3 16 / 10 62,50
Zuzana Mračnová 13 13 300 9 50 / 35 70,00
Andrea Oravcová
10 Ivana Popróčiová 9 23 77 3 18 / 10 55,56
Natália Schmucková 2 3 15 3 / 3 100,00
Kate Valentová 6 9 22 2 8 / 4 50,00
11 Katarína Weissová 12 3 42 1 17 / 13 76,47
SPOLU 13 116 867 32 168 / 105 62,50


MBK A. Dubčeka

Číslo dresu Meno Priezvisko Počet zápasov Fauly TCH Body 3jky TH %
17 Eva Mária Bachorová 11 12 110 5 16 / 11 68,75
13 Martina Barthová 3 9 5 1
7 Pavla Bertovič 12 17 147 10 15 / 15 100,00
25 Galina Betková 3 1
14 Jana Brücknerová 8 12 38 1 8 / 3 37,50
12 Eva Guzikiewiczová 10 3 65 8 / 7 87,50
11 Katarína Klučariková 1 4
20 Monika Krajčovičová 9 16 124 12 / 8 66,67
24 Michaela Masaryková
10 Karin Miksádová 5 3 74 8 11 / 6 54,55
15 Michaela Müllerová 5 6 19 3 2 / 0 0,00
9 Alexandra Pribulová 2 2 28
8 Alexandra Riecka 9 3 160 28 8 / 6 75,00
22 Máša Riecka 2 1 19 5
5 Barbora Šeligová 7 8 76 9 2 / 1 50,00
21 Jana Štefaňáková 9 12 86 3 4 / 3 75,00
Ivana Tokárová 1 2 3 1
16 Karin Valachová 10 10 51 2 2 / 1 50,00
23 Lucia Vlková
SPOLU 13 117 1 029 76 88 / 61 69,32


BK Klokani Ivanka pri Dunaji

Číslo dresu Meno Priezvisko Počet zápasov Fauly TCH Body 3jky TH %
Nikoleta Balážová 2 2
Veronika Bieliková
Michaela Danieliková 8 16 70 20 / 8 40,00
Daniela Fartelová
Laura Határová 1 1 2 2 / 2 100,00
13 Zuzana Havrilová 9 15 139 21 28 / 9 46,43
8 Nikola Hujsiová 9 10 49 9 9 / 4 44,44
20 Silvia Janovská 1 1 3 1
Mária Kajanová
10 Miriama Konrádová 8 15 56 2 14 / 10 71,43
0 Rebecca Lenhárčiková 4 3 14 2 2 / 2 100,00
0 Nina Macháčková 2 3 10 3 / 0 0,00
Zuzana Malovcová 2 2 2
4 Ingrid Nagyová 8 15 25 12 / 9 75,00
5 Linda Prochádzková 9 21 70 2 16 / 10 62,50
Jana Rožňovcová 1
16 Petra Štiglicová 6 6 10
Justína Tvrdá 1 2 3 2 / 1 50,00
Dominika Vallová 6 9 74 20 / 18 90,00
Annamária Vitalošová
SPOLU 9 119 529 37 128 / 77 60,16


Filozofická fakulta UK

Číslo dresu Meno Priezvisko Počet zápasov Fauly TCH Body 3jky TH %
Bisera Božinovska 8 15 79 3 13 / 8 61,54
Lujza Burianová 2 13 3
Katarína Burjanová
Martina Bursíková 4 3 10 1 3 / 3 100,00
Barbora Čániová 5 5 6
Tatiana Dratvová 4 7 31 1 8 / 6 75,00
Katka Huszarová
Renáta Józsová 1 2
Michaela Káčerová
Zuzana Kyraliová 2 1 8
Klaudia Kudličková 6 4 21 1
Katarína Lepiešová 2 1
Kristína Machová
Karin Miksádová 1 2 29 2 6 / 3 50,00
Patrícia Polcerová 8 12 1 171 3 31 / 17 54,84
Lýdia Salatová 9 6 52 16 / 12 60,00
Dominika Sémešová 1
Romana Sěvská
Danka Široká 3 9 10
Lucia Tučániová 2 5 22 7 / 4 57,14
Bianka Laura Vaigl 7 5 120 3 29 / 15 51,72
SPOLU 11 75 574 17 113 / 68 60,18


BK Petržalka

Číslo dresu Meno Priezvisko Počet zápasov Fauly TCH Body 3jky TH %
Adriána Balážová 10 9 39 1 10 / 6 60,00
Nikola Cziráková 8 6 25 1
Valéria Gajdošíková 1 1 5 1
Žofia Hencelová 1 2 2 / 2 100,00
Patrícia Hetesová 5 3 9 2 / 0 0,00
Zuzana Chválová 9 17 30 4 / 2 50,00
Ľubica Jandurová 1 1 5 1 2 / 2 100,00
Petra Jarinová 6 9 59 1 7 / 4 57,14
Michaela Joszová
Bibiana Kalafútová
Lucia Kurová 8 12 28 4 / 2 50,00
Nina Madajová 9 3 17 1
Linda Michalovičová 8 5 41 3 5 / 1 20,00
Kristína Múčková 6 4 19 2 4 / 3 75,00
Kristína Osuská 10 3 30 4 / 2 50,00
Naďa Rykulská 11 18 134 17 14 / 11 78,57
Lea Štaffenová 6 3 14 1 2 / 1 50,00
Natália Vačková
Sabina Vaniherová 5 5 24 2 8 / 4 50,00
SPOLU 11 99 482 31 68 / 40 58,82


Štatistiky jednotlivkýň 2017/2018



Body - celkom

Poradie Priezvisko Meno Tím Body
1. Mračnová Zuzana HK Filozof 300
2. Polcerová Patrícia Filozofická fakulta UK 171
3. Riecka Alexandra MBK A. Dubčeka 160
4. Bertovič Pavla MBK A. Dubčeka 147
5. Havrilová Zuzana BK Klokani Ivanka pri Dunaji 139

Body - priemer na zápas

Poradie Priezvisko Meno Tím Priemer
1. Martišková Natália BK BK AŠK Slávia Trnava 43,00
2. 3. Mračnová Zuzana HK Filozof 23,08
3. Polcerová Patrícia Filozofická fakulta UK 21,38
4. Riecka Alexandra MBK A. Dubčeka 17,78
5. Miksádová Karin MBK A. Dubčeka; Filozofická fakulta UK 17,10

Body - maximum v zápase

Poradie Priezvisko Meno Tím Body
1. Martišková Natália BK AŠK Slávia Trnava 43
2. Riecka Alexandra MBK A. Dubčeka 35
3. Mračnová Zuzana HK Filozof 34
4. Polcerová Patrícia Filozofická fakulta UK 32
5. Horváthová Natália BK AŠK Slávia Trnava 29

Trojky - celkom

Poradie Priezvisko Meno Tím Trojky
1. Riecka Alexandra MBK A. Dubčeka 28
2. Havrilová Zuzana BK Klokani Ivanka pri Dunaji 21
3. Rykulská Naďa BK Petržalka 17
4. Fodorová Nikola BK BK AŠK Slávia Trnava 15
5. Bertovič Pavla MBK A. Dubčeka 10

Trojky - priemer na zápas

Poradie Priezvisko Meno Tím Priemer
1. Riecka Alexandra MBK A. Dubčeka 3,11
2. Riecka Máša MBK A. Dubčeka 2,50
3. Havrilová Zuzana BK Klokani Ivanka pri Dunaji 2,33
4. Fodorová Nikola BK AŠK Slávia Trnava 2,14
5. Martišková Natália BK BK AŠK Slávia Trnava 2,00

Trojky - maximum v zápase

Poradie Priezvisko Meno Tím Trojky
1. Riecka Alexandra MBK A. Dubčeka 6
2. Fodorová Nikola BK AŠK Slávia Trnava 5
3. Horváthová Natália BK AŠK Slávia Trnava 5
4. Havrilová Zuzana HK Filozof 5
5. Šeligová Barbora MBK A. Dubčeka 4








Rozpis - muži 2018/2019



Rozpis - základná časť


týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
43.týždeň 22-26.10 1.kolo Pezinský výber SKLZ Team 81 : 82 pondelok SOU Pezinok 19:45 (19:30) Šramko, Cibulka, Višniarová >>>
BK Klokani BK BANVUR 36 : 53 utorok SNP 3, Ivanka pri Dunaji 19:30 (19:15) Stopka, Kudelová >>>
BK Consultare BK AM 67 : 73 streda ŠG Ostredky 19:40 (19:20) Hančík, Dujava >>>
BK PIMPS HK Filozof 92 : 61 streda ŠG Ostredky 21:00 (20:45) Kuzmiak, Nagyová >>>
KP Multichuys REAL Bratislava 115 : 82 piatok ŠD Ľ. Štúra 19:30 (19:10) Šramko, Falath >>>
BK Regent 94 VŠK FEI 71 : 60 piatok DK Lúky 20:15 (20:00) Šramko, Falath >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
45.týždeň 05-09.11 2.kolo VŠK FEI KP Multichuys 65 : 81 utorok Veľká telocvičňa FEI 20:30 (20:15) Fontányi, Stopka, Pešta >>>
BK BANVUR BK Consultare 62 : 75 utorok DK Lúky 20:45 (20:30) Hančík, Anastasov >>>
BK Klokani SKLZ Team 48 : 75 utorok SNP 3, Ivanka pri Dunaji 19:30 (19:15) Hančík, Anastasov >>>
BK AM BK PIMPS 83 : 85 štvrtok ŠG Ostredky 19:20 (19:00) Hančík, Dujava >>>
HK Filozof BK Regent 94 52 : 69 štvrtok Átriáky, blok J 20:30 (20:15) Suja, Šramko >>>
REAL Bratislava Pezinský výber 60 : 76 štvrtok ZŠ Želežničná 14 20:45 (20:30) Stopka, Nagyová >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
46.týždeň 12-16.11 3.kolo Pezinský výber VŠK FEI 85 : 56 pondelok SOU Pezinok 19:45 (19:30) Hančík, Cibulka >>>
BK Klokani BK Consultare 52 : 67 utorok SNP 3, Ivanka pri Dunaji 19:30 (19:15) Hančík, Minda >>>
SKLZ Team REAL Bratislava 84 : 53 streda Tokajícka 24 20:40 (20:20) Čeppan, Černický >>>
BK PIMPS BK BANVUR 82 : 52 streda ŠG Ostredky 21:00 (20:45) Kuzmiak, Višniarová >>>
KP Multichuys HK Filozof 20 : 0 piatok ŠD Ľ. Štúra 19:30 (19:10) kontumácia
BK Regent 94 BK AM 69 : 61 piatok DK Lúky 20:15 (20:00) Fontányi, Šramko >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
47.týždeň 19-23.11 4.kolo VŠK FEI SKLZ Team 68 : 65 pp utorok Veľká telocvičňa FEI 20:30 (20:15) Stopka, Višniarová, Pešta >>>
BK BANVUR BK Regent 94 40 : 72 utorok DK Lúky 20:45 (20:30) Hančík, Minda >>>
BK Consultare BK PIMPS 53 : 98 streda ŠG Ostredky 19:40 (19:20) Šramko, Fontányi >>>
BK AM KP Multichuys 97 : 94 štvrtok ŠG Ostredky 19:20 (19:00) Hančík, Cibulka >>>
HK Filozof Pezinský výber 46 : 101 štvrtok Átriáky, blok J 20:30 (20:15) Suja, Nagyová >>>
REAL Bratislava BK Klokani 20 : 0 štvrtok ZŠ Želežničná 14 20:45 (20:30) kontumácia

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
48.týždeň 26-30.11 5.kolo Pezinský výber BK AM 110 : 72 pondelok SOU Pezinok 19:45 (19:30) Hančík, Stopka, Cibulka >>>
BK PIMPS BK Klokani 109 : 54 streda ŠG Ostredky 21:00 (20:45) Nagyová, Dujava >>>
SKLZ Team HK Filozof 67 : 48 streda Tokajícka 24 20:40 (20:20) Černický, Čeppan >>>
REAL Bratislava VŠK FEI 47 : 78 štvrtok ZŠ Želežničná 14 20:45 (20:30) Višniarová, Kuzmiak >>>
KP Multichuys BK BANVUR 103 : 83 piatok ŠD Ľ. Štúra 19:30 (19:10) Hančík, Minda >>>
BK Regent 94 BK Consultare 60 : 51 piatok DK Lúky 20:15 (20:00) Šramko, Dujava >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
49.týždeň 03-07.12 6.kolo VŠK FEI BK Klokani 78 : 59 utorok Veľká telocvičňa FEI 20:30 (20:15) Stopka, Višniarová, Čeppan >>>
BK BANVUR Pezinský výber 64 : 75 utorok DK Lúky 20:45 (20:30) Šramko, Dujava >>>
BK Consultare KP Multichuys 59 : 74 streda ŠG Ostredky 19:40 (19:20) Suja, Pešta >>>
BK AM SKLZ Team 99 : 73 štvrtok ŠG Ostredky 19:20 (19:00) Hančík, Kudelová >>>
HK FIlozof REAL Bratislava 73 : 68 štvrtok Átriáky, blok J 20:30 (20:15) Cibulka, Čeppan >>>
BK Regent 94 BK PIMPS 59 : 87 piatok DK Lúky 20:15 (20:00) Kuzmiak, Nagyová >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
50.týždeň 10-14.12 7.kolo Pezinský výber BK Consultare 93 : 69 pondelok SOU Pezinok 19:45 (19:30) Fontányi, Cibulka, Čeppan >>>
BK Klokani BK Regent 94 51 : 91 utorok SNP 3, Ivanka pri Dunaji 19:30 (19:15) Hančík, Minda >>>
VŠK FEI HK Filozof 75 : 53 utorok Veľká telocvičňa FEI 20:30 (20:15) Fontányi, Višniarová, Stopka >>>
SKLZ Team BK BANVUR 66 : 87 streda Tokajícka 24 20:40 (20:20) Dujava, Suja >>>
REAL Bratislava BK AM 54 : 74 štvrtok ZŠ Želežničná 14 20:45 (20:30) Kuzmiak, Kudelová >>>
KP Multichuys BK PIMPS 75 : 70 piatok ŠD Ľ. Štúra 19:30 (19:10) Hančík, Šramko >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
51.týždeň 17-21.12 8.kolo BK BANVUR REAL Bratislava 73 : 37 utorok DK Lúky 20:45 (20:30) Kuzmiak, Pešta >>>
SKLZ Team BK Consultare 60 : 46 streda Tokajícka 24 20:40 (20:20) Stopka, Čeppan >>>
BK PIMPS Pezinský výber 77 : 82 streda ŠG Ostredky 21:00 (20:45) Kuzmiak, Dujava >>>
BK AM VŠK FEI 73 : 81 štvrtok ŠG Ostredky 19:20 (19:00) Hančík, Kudelová >>>
HK Filozof BK Klokani 69 : 70 štvrtok Átriáky, blok J 20:30 (20:15) Dujava, Pešta >>>
BK Regent 94 KP Multichuys 48 : 57 utorok DK Lúky 20:45 (20:30) Suja, Dujava >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
2.týždeň 07-11.01 9.kolo Pezinský výber BK Regent 94 78 : 66 pondelok SOU Pezinok 19:45 (19:30) Hančík, Stopka >>>
BK Klokani KP Multichuys 45 : 86 utorok SNP 3, Ivanka pri Dunaji 19:30 (19:15) Hančík, Minda >>>
VŠK FEI BK BANVUR 80 : 65 utorok Veľká telocvičňa FEI 20:30 (20:15) Suja, Dujava >>>
BK PIMPS SKLZ Team 81 : 66 streda ŠG Ostredky 21:00 (20:45) Černický, Čeppan >>>
HK Filozof BK AM 91 : 98 štvrtok Átriáky, blok J 20:30 (20:15) Kuzmiak, Nagyová >>>
REAL Bratislava BK Consultare 50 : 54 štvrtok ZŠ Želežničná 14 20:45 (20:30) Kuzmiak, Kudelová >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
3.týždeň 14-18.01 10.kolo BK Consultare VŠK FEI 65 : 62 streda ŠG Ostredky 19:40 (19:20) Hančík, Dujava >>>
BK AM BK Klokani 63 : 55 štvrtok ŠG Ostredky 19:20 (19:00) Hančík, Nagyová >>>
REAL Bratislava BK PIMPS 58 : 94 štvrtok ZŠ Želežničná 14 20:45 (20:30) Kuzmiak, Kudelová >>>
HK Filozof BK BANVUR 43 : 66 štvrtok Átriáky, blok J 20:30 (20:15) Hančík, Nagyová >>>
KP Multichuys Pezinský výber 88 : 108 piatok ŠD Ľ. Štúra 19:30 (19:10) Šramko, Višniarová >>>
BK Regent 94 SKLZ Team 50 : 51 piatok DK Lúky 20:15 (20:00) Suja, Černický >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
4.týždeň 21-25.01 11.kolo BK Klokani Pezinský výber 52 : 94 utorok SNP 3, Ivanka pri Dunaji 19:30 (19:15) Hančík, Višniarová >>>
BK BANVUR BK AM 72 : 79 utorok DK Lúky 20:45 (20:30) Suja, Dujava >>>
BK PIMPS VŠK FEI 100 : 57 streda ŠG Ostredky 21:00 (20:45) Stopka, Kuzmiak >>>
SKLZ Team KP Multichuys 61 : 80 streda Tokajícka 24 20:40 (20:20) Fontányi, Pešta >>>
BK Consultare HK Filozof 56 : 68 streda ŠG Ostredky 19:40 (19:20) Suja, Černický >>>
BK Regent 94 REAL Bratislava 20 : 0 piatok DK Lúky 20:15 (20:00) kontumácia

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
5.týždeň 28.01-01.02 12.kolo VŠK FEI BK Regent 94 57 : 78 utorok Veľká telocvičňa FEI 20:30 (20:15) Stopka, Cibulka, Višniarová >>>
BK BANVUR BK Klokani 53 : 39 utorok DK Lúky 20:45 (20:30) Dujava, Suja >>>
SKLZ Team Pezinský výber 69 : 81 streda Tokajícka 24 20:40 (20:20) Šramko, Fontányi >>>
HK Filozof BK PIMPS 88 : 125 štvrtok Átriáky, blok J 20:30 (20:15) Kudelová, Čeppan >>>
BK AM BK Consultare 99 : 87 štvrtok ŠG Ostredky 19:20 (19:00) Hančík, Višniarová >>>
REAL Bratislava KP Multichuys 57 : 118 štvrtok ZŠ Želežničná 14 20:45 (20:30) Kuzmiak, Nagyová >>>

Polročné prázdniny - koniec prestupov a doplňovania súpisiek


týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
6.týždeň 04-08.02 13.kolo Pezinský výber REAL Bratislava 20 : 0 pondelok SOU Pezinok 19:45 (19:30) kontumácia
SKLZ Team BK Klokani 77 : 52 streda Tokajícka 24 20:40 (20:20) Nagyová, Čeppan >>>
BK Consultare BK BANVUR 73 : 71 streda ŠG Ostredky 19:40 (19:20) Hančík, Černický >>>
BK PIMPS BK AM 81 : 87 streda ŠG Ostredky 21:00 (20:45) Hančík, Černický >>>
KP Multichuys VŠK FEI 79 : 73pp piatok ŠD Ľ. Štúra 19:30 (19:10) Suja, Višniarová >>>
BK Regent 94 HK Filozof 93 : 64 piatok DK Lúky 20:15 (20:00) Šramko, Kudelová >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
7.týždeň 11-15.02 14.kolo VŠK FEI Pezinský výber 60 : 80 utorok Veľká telocvičňa FEI 20:30 (20:15) Pešta, Čeppan >>>
BK BANVUR BK PIMPS 54 : 84 utorok DK Lúky 20:45 (20:30) Suja, Dujava >>>
BK Consultare BK Klokani 65 : 47 streda ŠG Ostredky 19:40 (19:20) Hančík, Černický >>>
BK AM BK Regent 94 70 : 79 štvrtok ŠG Ostredky 19:20 (19:00) Hančík, Anastasov >>>
HK Filozof KP Multichuys 53 : 109 štvrtok Átriáky, blok J 20:30 (20:15) Stopka, Čeppan >>>
REAL Bratislava SKLZ Team 53 : 59 štvrtok ZŠ Želežničná 14 20:45 (20:30) Kuzmiak, Nagyová >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
8.týždeň 18-22.02 15.kolo Pezinský výber HK Filozof 106 : 58 pondelok SOU Pezinok 19:45 (19:30) Hančík, Višniarová, Čeppan >>>
BK Klokani REAL Bratislava 66 : 83 utorok SNP 3, Ivanka pri Dunaji 19:30 (19:15) Hančík, Minda >>>
SKLZ Team VŠK FEI 43 : 54 streda Tokajícka 24 20:40 (20:20) Suja, Čeppan >>>
BK PIMPS BK Consultare 79 : 75 streda ŠG Ostredky 20:30 (20:15) Suja, Nagyová >>>
KP Multichuys BK AM 104 : 72 piatok ŠD Ľ. Štúra 19:30 (19:10) Šramko, Cibulka >>>
BK Regent 94 BK BANVUR 76 : 56 piatok DK Lúky 20:15 (20:00) Kuzmiak, Fontányi >>>

Jarné prázdniny


týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
10.týždeň 04-08.03 16.kolo BK Klokani BK PIMPS 47 : 84 utorok SNP 3, Ivanka pri Dunaji 19:30 (19:15) Cibulka, Višniarová >>>
VŠK FEI REAL Bratislava 79 : 60 utorok Veľká telocvičňa FEI 20:30 (20:15) Fontányi, Čeppan, Pešta >>>
BK BANVUR KP Multichuys 57 : 72 utorok DK Lúky 20:45 (20:30) Šramko, Nagyová >>>
BK Consultare BK Regent 94 55 : 76 streda ŠG Ostredky 19:40 (19:20) Suja, Černický >>>
BK AM Pezinský výber 92 : 80 štvrtok ŠG Ostredky 19:20 (19:00) Hančík, Višniarová >>>
HK Filozof SKLZ Team 57 : 86 štvrtok Átriáky, blok J 20:30 (20:15) Stopka, Čeppan >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
11.týždeň 11-15.03 17.kolo Pezinský výber BK BANVUR 92 : 46 pondelok SOU Pezinok 19:45 (19:30) Hančík, Cibulka, Višniarová >>>
BK Klokani VŠK FEI 0 : 20 utorok SNP 3, Ivanka pri Dunaji 19:30 (19:15) kontumácia
SKLZ Team BK AM 77 : 58 streda Tokajícka 24 20:40 (20:20) Suja, Černický >>>
BK PIMPS BK Regent 94 73 : 78 streda ŠG Ostredky 21:00 (20:45) Šramko, Dujava >>>
REAL Bratislava HK Filozof 74 : 59 štvrtok ZŠ Želežničná 14 20:45 (20:30) Kuzmiak, Stopka >>>
KP Multichuys BK Consultare 102 : 47 piatok ŠD Ľ. Štúra 19:30 (19:10) Hančík, Anastasov >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
12.týždeň 18-22.03 18.kolo BK BANVUR SKLZ Team 79 : 86 pp utorok DK Lúky 20:45 (20:30) Kuzmiak, Stopka >>>
BK Consultare Pezinský výber 80 : 111 streda ŠG Ostredky 19:40 (19:20) Hančík, Šramko >>>
BK PIMPS KP Multichuys 84 : 74 streda ŠG Ostredky 21:00 (20:45) Suja, Šramko >>>
BK AM REAL Bratislava 85 : 70 štvrtok ŠG Ostredky 19:20 (19:00) Kuzmiak, Nagyová >>>
HK Filozof VŠK FEI 82 : 87 štvrtok Átriáky, blok J 20:30 (20:15) Pešta, Stopka >>>
BK Regent 94 BK Klokani 86 : 64 piatok DK Lúky 20:15 (20:00) Čeppan, Černický >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
13.týždeň 25-29.03 19.kolo Pezinský výber BK PIMPS 99 : 76 pondelok SOU Pezinok 19:45 (19:30) Fontányi, Stopka, Čeppan >>>
BK Klokani HK Filozof 62 : 69 utorok SNP 3, Ivanka pri Dunaji 19:30 (19:15) Pešta, Cibulka >>>
VŠK FEI BK AM 87 : 92 utorok Veľká telocvičňa FEI 20:30 (20:15) Stopka, Višniarová >>>
BK Consultare SKLZ Team 65 : 74 streda ŠG Ostredky 19:40 (19:20) Suja, Nagyová >>>
REAL Bratislava BK BANVUR 58 : 90 štvrtok ZŠ Želežničná 14 20:45 (20:30) Kuzmiak, Stopka >>>
KP Multichuys BK Regent 94 80 : 72 piatok ŠD Ľ. Štúra 19:30 (19:10) Šramko, Pešta >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
14.týždeň 01-05.04 20.kolo BK BANVUR VŠK FEI 57 : 49 utorok DK Lúky 20:45 (20:30) Stopka, Kuzmiak >>>
SKLZ Team BK PIMPS 70 : 68 streda Tokajícka 24 20:40 (20:20) Šramko, Černický >>>
BK Consultare REAL Bratislava 84 : 46 streda ŠG Ostredky 19:40 (19:20) Hančík, Višniarová >>>
BK AM HK Filozof 76 : 60 štvrtok ŠG Ostredky 19:20 (19:00) Nagyová, Fontányi >>>
BK Regent 94 Pezinský výber 90 : 82 streda ŠH Domkárska 20:30 (20:15) Šramko, Fontányi >>>
KP Multichuys BK Klokani 61 : 47 utorok SNP 3, Ivanka pri Dunaji 19:30 (19:15) Hančík, Anastasov >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
15.týždeň 08-12.04 21.kolo Pezinský výber KP Multichuys 77 : 85 pondelok SOU Pezinok 19:45 (19:30) Fontányi, Stopka, Višniarová >>>
BK Klokani BK AM 57 : 74 utorok SNP 3, Ivanka pri Dunaji 19:30 (19:15) Hančík, Anastasov >>>
VŠK FEI BK Consultare 62 : 51 utorok Veľká telocvičňa FEI 20:30 (20:15) Cibulka, Pešta, Kudelová >>>
BK BANVUR HK Filozof 80 : 50 utorok DK Lúky 20:45 (20:30) Suja, Maurovič >>>
SKLZ Team BK Regent 94 64 : 66 streda Tokajícka 24 20:40 (20:20) Šramko, Dujava >>>
BK PIMPS REAL Bratislava 98 : 62 streda ŠG Ostredky 21:00 (20:45) Černický, Nagyová >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
16.týždeň 15-16.04 22.kolo Pezinský výber BK Klokani 20 : 0 pondelok SOU Pezinok 19:45 (19:30) kontumácia
VŠK FEI BK PIMPS 39 : 79 utorok Veľká telocvičňa FEI 20:30 (20:15) Cibulka, Pešta, Višniarová >>>

Veľkonočné prázdniny


týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
17.týždeň 23-26.04 22.kolo
HK Filozof BK Consultare 51 : 81 štvrtok Átriáky, blok J 20:30 (20:15) Šramko, Nagyová >>>
BK AM BK BANVUR 82 : 78 štvrtok ŠG Ostredky 19:20 (19:00) Suja, Maurovič >>>
REAL Bratislava BK Regent 94 52 : 92 štvrtok ZŠ Želežničná 14 20:45 (20:30) Ribakovs, Kudelová >>>
KP Multichuys SKLZ Team 72 : 75 piatok ŠD Ľ. Štúra 19:30 (19:10) Hančík, Višniarová >>>


Rozpis - Play off


týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
18.týždeň 29.04-03.05 PO 1. kolo
Pezinský výber (1) BK Consultare (8) 92 : 54 pondelok SOU Pezinok 19:45 (19:30) Hančík, Višniarová, Cibulka >>>
KP Multichuys (2) VŠK FEI (7) 64 : 54 piatok ŠD Ľ. Štúra 19:30 (19:10) Stopka, Maurovič >>>
BK Regent 94 (3) SKLZ Team (6) 56 : 67 piatok DK Lúky 20:15 (20:00) Šramko, Fontányi >>>
BK PIMPS (4) BK AM (5) 94 : 75 utorok ŠG Ostredky 19:30 (19:10) Suja, Kuzmiak >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
19.týždeň 06.05-10.05 PO 2. kolo
BK Consultare (8) Pezinský výber (1) 58 : 88 pondelok ŠG Ostredky 20:45 (20:30) Suja, Kudelová >>>
VŠK FEI (7) KP Multichuys (2) 66 : 86 utorok Veľká telocvičňa FEI 20:30 (20:15) Fontányi, Ribakovs, Pešta >>>
SKLZ Team (6) BK Regent 94 (3) 60 : 70 pondelok Tokajícka 24 20:30 (20:15) Šramko, Stopka >>>
BK AM (5) BK PIMPS (4) 100 : 71 štvrtok ŠG Ostredky 19:20 (19:00) Hančík, Nagyová >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
20.týždeň 13.05-17.05 PO 3. kolo
BK PIMPS (4) BK AM (5) 73 : 85 streda ŠG Ostredky 21:00 (20:45) Šramko, Suja >>>
BK Regent 94 (3) SKLZ Team (6) 65 : 52 piatok DK Lúky 20:15 (20:00) Hančík, Kudelová >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
21.týždeň 24.05-25.05 F4
Pezinský výber (1) BK AM (5) 79 : 67 piatok SOU Pezinok 18:30 (18:00) Hančík, Fontányi, Suja >>>
KP Multichuys (2) BK Regent 94 (3) 80 : 70 piatok SOU Pezinok 20:30 (20:00) Ribakovs, Stopka, Čeppan >>>
BK Regent 94 (3) BK AM (5) 64 : 77 sobota SOU Pezinok 14:30 (14:00) Višniarová, Cibulka, Pešta >>>
Pezinský výber (1) KP Multichuys (2) 78 : 83 sobota SOU Pezinok 16:30 (16:00) Šramko, Fontányi, Stopka >>>


Štatistiky jednotlivcov 2018/2019



Body - celkom

Poradie Priezvisko Meno Tím Body
1. Ciho Jaroslav KP Multichuys 612
2. Hanusek Marek Pezinský výber 75
3. Michnica Martin BK AM 447
4. Mlynek Matuš Pezinský výber 432
5. Antal Július BK AM 386

Body - priemer na zápas (viac ako 5 zápasov)

Poradie Priezvisko Meno Tím Priemer
1. Rančík Radoslav BK AM 30,17
2. Ciho Jaroslav KP Multichuys 26,61
3. Hanusek Marek Pezinský výber 23,75
4. Kurilla Tomáš REAL Bratislava 20,80
5. Vido Roman BK Regent 94 20,75

Body - maximum v zápase

Poradie Priezvisko Meno Tím Body
1. Ciho Jaroslav KP Multichuys 51
2. Augustovič Pavol BK Klokani 42
3. Šmotlák Filip SKLZ Team 40
4. Šmotlák Filip SKLZ Team 40
5. Majher Ján HK Filozof 40

Trojky - celkom

Poradie Priezvisko Meno Tím Trojky
1. Šmotlák Filip SKLZ Team 66
2. Škrobánek Pavol Pezinský výber 64
3. Bilík Martin BK PIMPS 54
4. Róbert Hojer BK BANVUR 51
5. Otčenáš Marek KP Multichuys 48

Trojky - priemer na zápas (viac ako 5 zápasov)

Poradie Priezvisko Meno Tím Priemer
1. Rančík Radoslav BK AM 3,75
2. Škrobánek Pavol Pezinský výber 3,37
3. Šmotlák Filip SKLZ Team 3,14
4. Bilík Martin BK PIMPS 3,00
5. Majoroš Igor BK BANVUR 2,79

Trojky - maximum v zápase

Poradie Priezvisko Meno Tím Trojky
1. Šmotlák Filip SKLZ Team 9
2. Ciho Jaroslav KP Multichuys 9
3. Pešek Martin KP Multichuys 9
4. Kula Vladimír SKLZ Team 9
5. Škrobánek Pavol Pezinský výber 7



Štatistiky tímov

Tím ZČ / PO Počet zápasov V P Fauly TCH DCH Body 3jky TH %
1. BK AM 22 15 7 345 8 1 1 759 120 410 / 298 72,68
PO 3 2 1 46 1 260 12 82 / 72 87,80
F4 2 1 1 35 144 17 24 / 19 79,17
ZČ + PO + F4 27 19 8 426 9 1 2 163 149 516 / 389 75,39
2. BK BANVUR 22 8 14 358 1 1 411 152 271 / 142 52,40
3. BK Consultare Bratislava 22 8 14 300 7 1 425 144 287 / 195 67,94
PO 2 0 2 32 112 9 27 / 17 62,96
ZČ + PO 24 8 16 332 9 1 537 153 314 / 212 67,52
4. BK Klokani 22 1 21 214 5 1 003 62 250 / 116 46,40
5. BK PIMPS 22 16 6 352 1 1 906 185 254 / 169 66,54
PO 1 1 0 23 94 8 20 / 16 80,00
ZČ + PO 23 17 6 375 1 2 000 193 274 / 185 67,52
6. BK Regent 94 22 17 5 262 1 1 541 118 371 / 203 54,72
PO 3 2 1 57 3 191 15 56 / 30 53,57
F4 2 0 2 35 134 14 42 / 24 57,14
ZČ + PO + F4 27 19 8 354 4 1 866 147 469 / 257 54,80
7. HK Filozof 22 3 19 272 1 1 1 295 101 326 / 182 55,83
8. KP Multichuys 22 18 4 285 2 1 829 150 348 / 210 60,34
PO 2 2 0 22 150 8 42 / 26 61,90
F4 2 2 0 40 3 163 10 52 / 37 71,15
ZČ + PO + F4 26 22 4 347 5 2 122 168 442 / 273 61,76
9. Pezinský výber 22 18 4 268 4 1 829 117 372 / 235 63,17
PO 2 2 0 22 180 13 36 / 21 58,33
F4 2 1 1 37 1 157 15 49 / 28 57,14
ZČ + PO + F4 26 21 5 327 5 2 166 145 457 / 284 62,14
10. REAL Bratislava 22 3 19 318 8 1 1 124 122 215 / 116 53,95
11. SKLZ Team 22 14 8 328 5 1 1 530 207 320 / 179 55,94
PO 3 1 2 48 1 179 23 47 / 29 61,70
ZČ + PO 25 15 10 376 6 1 709 230 367 / 208 56,68
12. VŠK FEI 22 11 11 306 2 1 407 130 312 / 169 54,17
PO 2 0 2 37 120 10 11 / 6 54,55
ZČ + PO 24 11 13 343 2 1 547 140 323 / 175 54,18































REAL Bratislava

Číslo dresu Priezvisko a Meno ZČ / PO / F4 Počet zápasov Fauly TCH DCH Body 3jky TH %
Blažíček Viktor 12 20 1 75 19 4 / 2 50,00
12 20 1 75 19 4 / 2 50,00
Buchta Matej
Burský Samuel
1 Dorociak Miroslav 1 5
1 5
21 Franciscy Tomáš
3 Gajdoš Branislav 14 17 2 53 7 2 / 2 100,00
14 17 2 53 7 2 / 2 100,00
86 Halahija Peter 9 26 133 26 / 7 26,92
9 26 133 26 / 7 26,92
Kalinay Adam 13 23 48 2 14 / 8 57,14
13 23 48 2 14 / 8 57,14
7 Kupkovič Zoran 17 30 21 1 8 / 4 50,00
17 30 21 1 8 / 4 50,00
9 Kurilla Michal 18 22 37 5
18 22 37 5
23 Kurilla Tomáš 15 51 1 612 37 62 / 33 53,23
15 51 1 612 37 62 / 33 53,23
24 Ládi Radovan 17 26 139 27 16 / 14 87,50
17 26 139 27 16 / 14 87,50
3 Lelekeš Vladimír
Melicher Roman 2 2 1 8 / 1 12,50
2 2 1 8 / 1 12,50
22 Mihalovič Marek 4 2 7 4 / 3 75,00
4 2 7 4 / 3 75,00
12 Novotný Matúš
Ostatník Lukáš 4 5 13 2 2 / 1 50,00
4 5 13 2 2 / 1 50,00
Prosba Dominik 15 27 102 9 22 / 15 68,18
15 27 102 9 22 / 15 68,18
Rodnót Erik
8 Valenta Dominik
5 Verdun Marek 16 53 4 1 169 13 39 / 22 56,41
16 53 4 1 169 13 39 / 22 56,41
Žigray Juraj 3 9 14 2 8 / 4 50,00
3 9 14 2 8 / 4 50,00
SPOLU 22 318 8 1 1 124 122 215 / 116 53,59


BK AM

Číslo dresu Priezvisko a Meno ZČ / PO / F4 Počet zápasov Fauly TCH DCH Body 3jky TH %
33 Antal Július 22 58 1 345 29 80 / 62 77,50
PO 2 5 25 9 / 7 77,78
F4 2 7 16 2 2 / 2 100,00
ZČ + PO + F4 26 70 1 386 91 / 71 78,02
8 Antal Michal 16 23 76 33 / 26 78,79
PO 3 2 20 9 / 7 69,23
F4 2 5
ZČ + PO + F4 21 30 96 1 46 / 35 76,09
1 Antal Viliam 14 14 112 2 38 / 25 65,79
PO 3 2 35 10 / 9 90,00
F4 2 1 8 6 / 4 66,67
ZČ + PO + F4 19 17 155 2 54 / 38 70,37
10 Bezdek Dušan 5 2 4
PO 1
ZČ + PO 6 2 4
14 Dinaj Martin
Galád Martin
Horák Tomáš 13 20 1 90 3 34 / 17 50,00
PO 2 3 1 / 1 100,00
F4 2 2 11 2 / 1 50,00
ZČ + PO + F4 17 22 1 104 3 37 / 19 51,35
22 Chocholák Filip 2 5 4 / 1 25,00
2 5 4 / 1 25,00
42 Jež Ivan 7 12 9 1 1 / 0 0,00
PO 1
ZČ + PO 8 12 9 1 1 / 0 0,00
Kaliarik Rudolf 2 1 2 2 / 2 100,00
2 1 2 2 / 2 100,00
44 Kunický Róbert 9 14 40 1 17 / 7 41,18
PO 1 2 2
ZČ + PO 10 16 42 1 17 / 7 41,18
32 Lorincz Juraj 14 13 1 2
PO 2
ZČ + PO 16 13 1 2
3 Lorinčík Marian 16 26 122 20 15 / 12 80,00
PO 3 5 24 7 2 / 1 50,00
F4 2 6 2
ZČ + PO + F4 21 37 148 27 17 / 13 76,47
Luley Matúš 17 31 212 22 30 / 26 86,67
PO 3 8 1 28 1 7 / 7 100,00
F4 2 5 19 3 2 / 2 100,00
ZČ + PO + F4 22 44 1 259 26 39 / 35 89,74
4 Matter Gabriel 14 21 1 23 9 / 5 55,56
PO 2
ZČ + PO 16 21 1 23 9 / 5 55,56
15 Míčka Václav 14 12 37 5
PO 1 5 3 / 3 100,00
ZČ + PO 15 12 42 5 3 / 3 100,00
13 Michnica Martin 18 35 374 1 54 / 41 75,93
PO 3 13 51 9 / 9 100,00
F4 2 4 22 2 / 2 100,00
ZČ + PO + F4 23 52 447 1 65 / 52 80,00
Prepiak Filip 14 26 1 31 8 / 3 37,50
14 26 1 31 8 / 3 37,50
Rančík Radoslav 8 9 1 1 230 30 64 / 60 93,75
PO 2 6 66 3 26 / 25 96,15
F4 2 5 66 12 10 / 8 80,00
ZČ + PO + F4 12 20 1 1 362 45 100 / 93 93,00
Skutil Peter 2 8 2 / 2 100,00
ZČ + PO 2 8 2 / 2 100,00
31 Štefík Martin 14 28 37 6 19 / 9 47,37
PO 2 3 1 2 / 1 50,00
F4 1
ZČ + PO + F4 17 31 38 6 21 / 10 47,62
SPOLU 22 345 8 1 1 759 120 410 / 298 72,68
SPOLU PO 3 46 1 260 12 82 / 72 87,80
SPOLU F4 2 35 144 17 24 / 19 79,17
SPOLU ZČ + PO + F4 27 426 9 1 2 163 149 516 / 389 75,39


BK BANVUR

Číslo dresu Priezvisko a Meno ZČ / PO / F4 Počet zápasov Fauly TCH DCH Body 3jky TH %
Datel Viliam 17 38 89 8 14 / 5 35,71
17 38 89 8 14 / 5 35,71
Dubovský Roman 20 24 188 9 41 / 24 58,54
20 24 188 9 41 / 24 58,54
Encinger Andrej 21 39 1 112 46 / 16 34,78
21 39 1 112 46 / 16 34,78
Fabula Peter
Halanda Peter
Hojer Róbert 22 64 206 51 21 / 7 33,33
22 64 206 51 21 / 7 33,33
Hudoba Igor 13 31 87 2 20 / 13 65,00
13 31 87 2 20 / 13 65,00
Just Tomáš 9 14 53 9 10 / 8 80,00
9 14 53 9 10 / 8 80,00
Kordoš Vladimír 17 38 101 14 12 / 7 58,33
17 38 101 14 12 / 7 58,33
Krajč Ondrej
Majoroš Igor 14 21 273 39 51 / 34 66,67
14 21 273 39 51 / 34 66,67
Martin Peter
Mikuláš Radoslav
Pekarčík Róbert 19 26 111 14 11 / 1 9,09
19 26 111 14 11 / 1 9,09
Polák Juraj
Rubický Tomáš
Šimo Roman
Šimončič Stanislav 3 4 2
3 4 2
Štancl Ivan 12 14 76 4 16 / 8 50,00
12 14 76 4 16 / 8 50,00
Švorc Filip Michal
Torma Peter
Truchlik Ladislav 16 45 113 2 29 / 19 65,52
16 45 113 2 29 / 19 65,52
SPOLU 22 358 1 1 411 152 271 / 142 52,40


BK Consultare Bratislava

Číslo dresu Priezvisko a Meno ZČ / PO / F4 Počet zápasov Fauly TCH DCH Body 3jky TH %
Andics Bence 16 21 68 13 20 / 11 55,00
PO 2 3 1 12 4
ZČ + PO 18 24 1 80 13 20 / 11 55,00
Cibák Martin 1 3 1
1 3 1
Červený Ladislav 1
1
Hrebík Peter 5 8 14 2 / 0 0,00
PO 1 2 6
ZČ + PO 6 10 20 2 / 0 0,00
Ivánek Martin
Kachlík Lukáš 17 31 77 6 24 / 13 54,17
17 31 77 6 24 / 13 54,17
Kachlík Matej 18 44 3 281 45 43 / 30 69,77
PO 2 5 1 23 3 7 / 6 85,71
ZČ + PO 20 49 4 304 48 50 / 36 72,00
3 Kandravý Filip 12 20 149 1 34 / 20 58,82
PO 2 3 27 12 / 7 58,33
ZČ + PO 14 23 176 1 46 / 27 58,69
Košťál Marián 1 2 16 1 / 0 0,00
1 2 16 1 / 0 0,00
Kožár Michal 1 1 5 1
PO 2 5 18 4 / 2 50,00
ZČ + PO 3 6 23 1 4 / 2 50,00
9 Králik Juraj 12 18 57 2 14 / 11 78,57
12 18 57 2 14 / 11 78,57
37 Kučiak Ivan 17 31 152 17 24 / 21 87,50
17 31 152 17 24 / 21 87,50
24 Kyrinovič Branislav
14 Lajčák Vladimír 10 14 64 3 13 / 9 69,23
10 14 64 3 13 / 9 69,23
Miko Zdenko
15 Mušuta Daniel 19 29 173 30 42 / 35 83,33
PO 1 2 5 1
ZČ + PO 20 31 178 31 42 / 35 83,33
10 Nerád Michal 21 34 189 22 41 / 29 70,73
PO 2 3 15 1 4 / 2 50,00
ZČ + PO 23 37 204 23 43 / 31 72,09
13 Prokopčák Lukáš
31 Šrobár Fedor 22 47 177 3 29 / 16 55,17
PO 2 9 6
ZČ + PO 24 56 186 3 29 / 16 55,17
4 Vestenický Ján
SPOLU 22 300 7 1 425 144 287 / 195 67,94
SPOLU PO 2 32 2 112 9 27 / 17 62,96
SPOLU ZČ + PO 24 332 9 1 537 153 314 / 212 67,52


HK Filozof

.
Číslo dresu Priezvisko a Meno ZČ / PO / F4 Počet zápasov Fauly TCH DCH Body 3jky TH %
Bajak Ariel 6 14 10
6 14 10
Barinka Branislav 13 15 43 4 / 3 75,00
13 15 43 4 / 3 75,00
Blažek Roman 1 3 2 / 1 50,00
1 3 2 / 1 50,00
Borsig Martin 2 1 6 2 / 0 0,00
2 1 6 2 / 0 0,00
3 Cassammasima Roberto 10 35 1 122 14 55 / 30 54,55
10 35 1 122 14 55 / 30 54,55
Čmelík Roman 10 5 34 5 15 / 7 46,67
10 5 34 5 15 / 7 46,67
14 Darwish Moustafa Ahmed Mohamed 1 2
1 2
Daubin Matthieu 7 10 11 2 / 1 50,00
7 10 11 2 / 1 50,00
23 Djumič Slavoljub
17 Falath Juraj 17 26 220 23 38 / 25 65,79
17 26 220 23 38 / 25 65,79
Gabona Patrik 10 8 47 8 8 / 1 12,50
10 8 47 8 8 / 1 12,50
Glavaš Ivan Perič 7 6 17 2 6 / 3 50,00
7 6 17 2 6 / 3 50,00
Javurek Daniel
9 Kováč Matúš 11 26 202 18 21 / 14 66,67
11 26 202 18 21 / 14 66,67
Kováč Samuel 1 3 12 5 / 2 40,00
1 3 12 5 / 2 40,00
44 Kuzmiak Daniel
10 Laca Peter 19 17 71 29 / 9 31,03
19 17 71 29 / 9 31,03
Lepieš Filip 3 2
3 2
Majher Ján 12 24 247 19 64 / 44 68,75
12 24 247 19 64 / 44 68,75
Mižičko Marko
0 Orban Martin 8 13 21 1 15 / 8 53,33
8 13 21 1 15 / 8 53,33
33 Prokein Radovan 3 4 1 13 1 6 / 4 66,67
3 4 1 13 1 6 / 4 66,67
Rakovský Vladimír 5 7 23 3 8 / 6 75,00
5 7 23 3 8 / 6 75,00
Rebeja Georghe 9 20 101 2 38 / 19 50,00
9 20 101 2 38 / 19 50,00
Širila Stano
Šomodi Martin 16 38 88 5 12 / 7 58,33
16 38 88 5 12 / 7 58,33
Štúr Martin
SPOLU 22 272 1 1 1 295 101 326 / 182 55,86


KP Multichuys

Číslo dresu Priezvisko a Meno ZČ / PO / F4 Počet zápasov Fauly TCH DCH Body 3jky TH %
13 Bartek Peter 11 7 43 1 6 / 2 33,33
PO 2 1 2
ZČ + PO 13 8 45 1 6 / 2 33,33
Berček Martin 18 32 181 22 27 / 18 66,67
PO 1 7 1
F4 2 3 2 2 / 2 100,00
ZČ + PO + F4 21 35 190 23 29 / 20 68,97
7 Boledovič Peter 18 43 195 6 12 / 9 75,00
PO 2 8 22 1 2 / 1 50,00
F4 1 1
ZČ + PO + F4 21 52 217 7 14 / 10 71,43
4 Ciho Jaroslav 19 18 2 518 40 124 / 78 62,90
PO 2 5 57 4 19 / 15 78,95
F4 2 7 37 1 7 / 6 85,71
ZČ + PO + F4 23 30 612 45 150 / 99 66,00
18 Halás Oto 4 5 24 5 / 2 40,00
PO
F4 2 3 27 9 / 5 55,56
ZČ + PO + F4 6 8 51 14 / 7 50,00
21 Hrivnák Michal 11 20 35 1 9 / 6 66,67
PO 1
F4
ZČ + PO + F4 12 20 35 1 9 / 6 66,67
Ivanovič Peter
5 Ješko Adam 15 29 198 29 / 16 55,17
PO 1 1 16 10 / 8 80,00
F4 2 8 2 14 2 / 2 100,00
ZČ + PO + F4 18 38 2 228 41 / 26 63,41
6 Krajčír Juraj 5 6 18 2
PO 1 7 1 / 1 100,00
F4 2 6 1 29 5 8 / 6 75,00
ZČ + PO + F4 8 12 1 54 7 9 / 7 77,78
Křivan Jakub 1 1 6 2 2 / 0 0,00
1 1 6 2 2 / 0 0,00
14 Mačura Daniel 18 44 95 3 29 / 6 20,69
PO 1 1
ZČ + PO 19 45 95 3 29 / 6 20,69
Mäsiar Miroslav 2 2 9 1 2 / 2 100,00
2 2 9 1 2 / 2 100,00
Melicher Róbert 5 10 9 1
5 10 9 1
15 Mižák Jozef 4 5 9 1 2 / 2 100,00
4 5 9 1 2 / 2 100,00
Otčenáš Marek 17 30 228 43 64 / 43 67,19
PO 2 2 16 2 6 / 0 100,00
F4 2 3 40 3 22 / 15 68,18
ZČ + PO + F4 21 35 284 48 92 / 58 63,04
12 Pešek Ján 13 11 105 22 / 17 77,27
PO 2 2 16
F4 2 7 9 2 / 1 50,00
ZČ + PO + F4 17 20 1 130 24 / 18 75,00
11 Pešek Martin 13 22 136 27 17 / 11 64,71
PO 2 2 7 4 / 1 25,00
F4 2 6 5 1
ZČ + PO + F4 17 26 148 28 21 / 12 57,14
SPOLU 22 285 2 1 829 150 348 / 210 60,34
SPOLU PO 2 22 150 8 42 / 26 61,90
SPOLU F4 2 40 3 163 10 52 / 37 71,15
SPOLU ZČ + PO + F4 26 347 5 2 122 168 442 / 273 61,76


SKLZ Team

Číslo dresu Priezvisko a Meno ZČ / PO / F4 Počet zápasov Fauly TCH DCH Body 3jky TH %
13 Azacis Janis 3 3 11 2 2 / 1 50,00
3 3 11 2 2 / 1 50,00
22 Brinza Marek 11 8 11 2 2 / 1 50,00
11 8 11 2 2 / 1 50,00
14 Čižmar Bela
Dedeček Viktor 10 21 180 25 37 / 25 67,57
PO 3 8 67 7 26 / 22 84,62
ZČ + PO 13 29 247 32 63 / 47 74,60
6 Demo Matej 20 32 1 97 13 10 / 4 40,00
PO 3 5
ZČ + PO 23 37 1 97 13 10 / 4 40,00
Fodor Laszlo 7 19 1 84 9 23 / 12 52,17
7 19 1 84 9 23 / 12 52,17
Fulka Viktor
Hupka Marko 2 3 3 1
2 3 3 1
21 Chaternuch Tibor 18 34 1 105 11 41 / 22 53,66
PO 2 4 7
ZČ + PO 20 38 1 112 11 41 / 22 53,66
Kedrowski Jay 11 9 156 20 18 / 9 50,00
PO 3 5 30 5 4 / 1 25,00
ZČ + PO 14 14 186 25 22 / 10 45,45
Kosa Viliam
7 Kula Vladimír 16 29 1 200 38 7 / 6 85,71
PO 3 7 1 31 6 9 / 3 33,33
ZČ + PO 19 36 2 231 44 16 / 9 56,25
5 Margus Marco 1
1
1 Ravasz Edgar 3 2 4 6 / 2 33,33
3 2 4 6 / 2 33,33
11 Sagula Michal 20 55 185 1 71 / 38 53,52
PO 3 9 17 5 / 1 20,00
ZČ + PO 23 64 202 1 76 / 39 51,32
9 Skalička Dominik 9 10 17 10 / 1 10,00
9 10 17 10 / 1 10,00
23 Šebok Peter 19 28 31 3 6 / 2 33,33
19 28 31 3 6 / 2 33,33
Šmotlák Filip 21 54 1 1 346 66 63 / 48 76,19
PO 2 5 27 5 3 / 2 66,67
ZČ + PO 23 59 1 1 373 71 66 / 50 75,76
30 Tekely Mário 16 17 83 15 16 / 6 37,50
PO 3 5
ZČ + PO 19 22 83 15 16 / 6 37,50
Valenta Vladimír 5 4 19 3 8 / 2 25
5 4 19 3 8 / 2 25
SPOLU 22 328 5 1 530 207 320 / 179 55,94
SPOLU PO 3 48 179 23 47 / 29 61,70
SPOLU ZČ + PO 25 376 6 1 709 230 367 / 208 56,68


Pezinský výber

Číslo dresu Priezvisko a Meno ZČ / PO / F4 Počet zápasov Fauly TCH DCH Body 3jky TH %
10 Bednár Peter 12 1 23 1
PO 1 1 2
F4 2
ZČ + PO + F4 15 2 25 1
9 Brliť Branislav 14 24 84 5 21 / 17 80,95
PO 2 3 6 1 1 / 1 100,00
F4 2 8 7 6 / 5 83,33
ZČ + PO + F4 18 35 97 6 28 / 23 82,14
Čermák Rudolf
21 Galgoci Maroš 16 45 192 10 35 / 20 57,14
PO 1 2 11 4 / 3 75,00
F4 2 6 39 4 5 / 3 60,00
ZČ + PO + F4 19 53 242 14 44 / 26 59,09
44 Hanusek Marek 16 37 408 1 117 / 71 60,68
PO 2 5 43 17 / 9 52,94
F4 2 9 24 1 10 / 5 50,00
ZČ + PO + F4 20 51 475 2 144 / 85 59,03
15 Horínek Lukáš 8 8 36 5 6 / 4 66,67
PO 2 4 8 2 / 2 100,00
ZČ + PO 10 12 44 5 8 / 6 75,00
32 Koštial Denis 18 11 74 5 7 / 5 71,43
PO 2 8
ZČ + PO 20 11 82 5 7 / 5 71,43
8 Lukšik Adam 16 31 145 12 36 / 23 63,89
F4 2 8 11 4 / 1 25,00
ZČ + F4 18 39 156 12 40 / 24 60,00
7 Mlynek Matuš 17 25 1 355 90 / 55 61,11
PO 2 3 39 7 / 3 42,86
F4 2 3 38 17 / 10 58,82
ZČ + PO + F4 21 31 1 432 114 / 68 59,65
12 Prokop Tomáš 15 37 149 19 18 / 12 66,67
PO 2 3 17 3
F4 2 2 1 3 1 2 / 0 0,00
ZČ + PO + F4 19 42 1 169 23 20 / 12 60,00
13 Pulman Rudolf 11 13 49 5 6 / 2 33,33
11 13 49 5 6 / 2 33,33
Rýdzi Martin 3 2 2 1 / 0 0,00
PO 1
ZČ + PO 4 2 2 1 / 0 0,00
Sobota Stanislav
9 Šefčík Patrik 10 13 34 8 2 / 0 0,00
10 13 34 8 2 / 0 0,00
5 Škrobánek Pavol 15 21 1 208 46 23 / 18 78,26
PO 2 1 46 9 5 / 3 60,00
F4 2 1 35 9 5 / 4 80,00
ZČ + PO + F4 19 23 1 289 64 33 / 25 75,76
Urland Richard 1 30 10 / 8 80,00
1 30 10 / 8 80,00
SPOLU 22 268 4 1 829 117 372 / 235 63,17
SPOLU PO 2 22 180 13 36 / 21 58,33
SPOLU F4 2 37 1 157 15 49 / 28 57,14
SPOLU ZČ + PO + F4 26 327 5 2 166 145 457 / 284 62,14


BK PIMPS

Číslo dresu Priezvisko a Meno ZČ / PO / F4 Počet zápasov Fauly TCH DCH Body 3jky TH %
Bárta Peter
1 Bialon Peter 20 28 308 34 26 / 18 69,23
PO 3 5 41 5 11 / 10 90,91
ZČ + PO 23 33 349 39 37 / 28 75,68
Bilík Martin 18 44 277 54 54 / 37 68,52
PO 3 9 63 12 15 / 7 46,67
ZČ + PO 21 53 340 66 69 / 44 63,77
17 Cerina Marián 4 7 1 20 1 4 / 3 75,00
4 7 20 1 4 / 3 75,00
7 Bialon Peter 12 11 26 2
PO 3 4 9 1 2 / 2 100,00
ZČ + PO 15 15 35 3 2 / 2 100,00
33 Dobíšek Richard 11 25 55 11 / 7 63,64
PO 2 8 6 1 2 / 1 50,00
ZČ + PO 13 33 61 1 13 / 8 61,54
12 Gajdoš Vladimír 14 21 83 18 12 / 3 25,00
PO 3 3 7 1
ZČ + PO 17 24 90 19 12 / 3 25,00
Hliva Ján 11 21 57 1 16 / 10 62,50
11 21 57 1 16 / 10 62,50
Irecký Juraj 10 7 36 4
PO 3 1 2
ZČ + PO 13 8 38 4
1 Kendra Stano 18 39 139 9 13 / 8 61,54
PO 3 5 13 3 / 1 33,33
ZČ + PO 21 44 152 9 16 / 9 56,25
Kino Martin
16 Kováčik Vladimír 6 2 16 4
PO 3 3 1
ZČ + PO 9 2 19 5
Král Miroslav
23 Kútny Adrián 20 44 261 2 61 / 43 70,49
PO 2 9 32 18 / 12 66,67
ZČ + PO 22 53 293 2 79 / 55 69,62
6 Neubauer Peter 20 35 329 48 30 / 23 76,67
PO 3 10 52 9 6 / 3 50,00
ZČ + PO 23 45 381 57 36 / 26 72,22
Oladipo Saheed
32 Soviš Pavol 21 28 106 6 12 / 8 66,67
PO 1 4 4
ZČ + PO 22 32 110 6 12 / 8 66,67
3 Strecky Štefan 20 40 193 2 15 / 9 60,00
PO 3 6 6 2 / 0 0,00
ZČ + PO 23 46 199 2 17 / 9 52,94
Zubac Dragan
SPOLU 22 352 1 1 906 185 254 / 169 66,54
SPOLU PO 3 64 238 30 59 / 36 61,02
SPOLU ZČ + PO 25 416 1 2 144 215 313 / 205 65,50


BK Regent 94

Číslo dresu Priezvisko a Meno ZČ / PO / F4 Počet zápasov Fauly TCH DCH Body 3jky TH %
31 Borároš Peter
1 Ďuriš Richard 19 30 211 30 18 / 15 83,33
PO 3 11 1 35 5 7 / 6 85,71
F4 2 5 28 3 8 / 5 62,50
ZČ + PO + F4 24 46 1 274 38 33 / 26 78,79
4 Erneker Tomáš 19 42 1 139 8 37 / 23 62,16
PO 3 8 23 3 6 / 4 66,67
F4 2 6 19 1 8 / 6 75,50
ZČ + PO + F4 24 56 1 181 12 51 / 33 64,71
2 Golej Róbert 10 16 98 4 21 / 10 47,62
10 16 98 4 21 / 10 47,62
Gregor Martin 2 1 3 1
2 1 3 1
7 Gregor Michal 17 20 139 14 30 / 13 43,33
PO 2 4 8 2 4 / 2 50,00
F4 1 2 3 2 / 1 50,00
ZČ + PO + F4 20 26 150 16 36 / 16 44,44
11 Hladký Roman 3 1 2 / 0 0,00
3 1 2 / 0 0,00
Homola Tomáš 8 13 123 21 / 7 33,33
PO 3 7 42 13 / 4 30,77
F4 2 7 26 1 7 / 3 42,86
ZČ + PO + F4 13 27 191 1 41 / 14 34,15
9 Hruška Lukáš 9 20 33 14 / 9 64,29
9 20 33 14 / 9 64,29
8 Ivan Roman 10 8 62 6 13 / 10 76,92
PO 2 5 1 25 2 3 / 3 100,00
ZČ + PO 12 13 1 87 8 16 / 13 81,25
Milojevič Veljko 12 19 74 6 27 / 18 66,67
PO 3 3 9 1 3 / 0 0,00
F4 1 12 2 8 / 6 75,00
ZČ + PO + F4 16 22 95 9 38 / 24 63,16
10 Odnoga Richard 13 13 102 19 / 8 42,11
PO 1 2 2
ZČ + PO 14 15 104 19 / 8 42,11
21 Ondruš Branislav
12 Parízek Róbert 9 12 9 1
9 12 9 1
41 Straško Martin 15 22 194 11 97 / 49 50,52
PO 3 11 1 30 1 18 / 9 50,00
F4 2 8 19 2 4 / 1 25,00
ZČ + PO + F4 20 41 1 243 14 119 / 59 49,58
13 Szabó RÓbert 8 3 10 1 2 / 1 50,00
8 3 10 1 2 / 1 50,00
45 Šomodi Andrej 5 1 3 1
F4 1
ZČ + F4 6 1 3 1
6 Šuba Branislav 8 13 123 21 / 7 33,33
Vido Roman 10 24 223 20 50 / 30 60,00
PO 1 4 10
F4 1 4 16 3 4 / 1 25,00
ZČ + PO + F4 12 32 249 23 54 / 31 57,41
Živický Dušan 9 7 87 15 12 / 9 75,00
PO 2 1 7 1 2 / 2 100,00
F4 2 11 2 1 / 1 100,00
ZČ + PO + F4 13 8 105 18 15 / 12 80,00
SPOLU 22 262 1 1 541 118 371 / 203 54,72
SPOLU PO 3 57 191 15 56 / 30 53,57
SPOLU F4 2 35 134 14 42 / 24 57,14
SPOLU ZČ + PO + F4 27 354 4 1 866 147 469 / 257 54,80


BK Klokani

Číslo dresu Priezvisko a Meno ZČ / PO / F4 Počet zápasov Fauly TCH DCH Body 3jky TH %
Augustovič Pavol 11 17 1 163 11 40 / 16 40,00
11 17 1 163 11 40 / 16 40,00
Čornák Marek 15 18 172 13 47 / 25 53,19
15 18 172 13 47 / 25 53,19
Janiček Vladimír 2 4 18 1 4 / 3 75,00
2 4 18 1 4 / 3 75,00
Jozefík Lukáš 12 18 86 49 / 26 53,06
12 18 86 49 / 26 53,06
Kamenický Ján 11 34 1 45 4 18 / 7 38,89
11 34 1 45 4 18 / 7 38,89
Kubica Filip 8 8 87 2 19 / 7 36,84
8 8 87 2 19 / 7 36,84
Kuchárovič Michal 19 32 100 16 3 / 0 0,00
19 32 100 16 3 / 0 0,00
Mičian Lukáš 7 13 60 2 19 / 6 31,58
7 13 60 2 19 / 6 31,58
Nagy Jakub 19 34 104 12 22 / 10 45,45
19 34 104 12 22 / 10 45,45
Šovčík Roman 17 36 1 1 163 1 27 / 15 55,56
17 36 1 1 163 1 27 / 15 55,56
Varačka Robert 1 5 2 / 1 50,00
SPOLU 22 214 2 1 003 49 250 / 116 46,40


VŠK FEI

Číslo dresu Priezvisko a Meno ZČ / PO / F4 Počet zápasov Fauly TCH DCH Body 3jky TH %
24 Bekeč Kamil 15 24 123 40 / 19 47,50
PO 1 3 9 1 / 1 100,00
ZČ + PO 16 27 132 41 / 20 48,78
20 Bisaha Dominik 14 29 184 31 43 / 27 62,79
PO
ZČ + PO 14 29 184 31 43 / 27 62,79
22 Bisaha Juraj 21 31 246 31 49 / 29 59,18
PO 2 2 23 3 2 / 2 100,00
ZČ + PO 23 33 269 34 51 / 31 60,78
18 Brodziansky Tomáš
6 Cerva Ivan 14 14 23 1 4 / 0 0,00
PO 1 1 4
ZČ + PO 15 15 27 1 4 / 0 0,00
55 Hoffmann Martin 17 35 1 196 42 22 / 14 63,64
PO 2 7 22 4
ZČ + PO 19 42 1 218 46 22 / 14 63,64
Hupka Marek 1
PO
ZČ + PO 1
Kajtor Richard
24 Karabaš Martin 17 20 20 1 2 / 1 50,00
PO 1 2 4 1 / 0 0,00
ZČ + PO 18 22 24 1 3 / 1 33,33
Koreň Ján
11 Križan Rastislav 21 35 1 58 9 12 / 7 58,33
PO 2 2
ZČ + PO 23 37 1 58 9 12 / 7 58,33
14 Kubus Ľuboš 16 39 198 3 47 / 27 57,45
PO 2 6 21 1 1 / 0 0,00
ZČ + PO 18 45 219 4 48 / 27 56,25
10 Laluha Matej 20 32 204 6 52 / 26 50,00
PO 2 3 15 4 / 1 25,00
ZČ + PO 22 35 219 6 56 / 27 48,21
17 Ligocký Tomáš
44 Nemček Marián 7 10 28 3 7 / 5 71,43
PO 2 8 9 1 2 / 2 100,00
ZČ + PO 9 18 37 4 9 / 7 77,78
49 Síleš Ondrej 12 2 15 1
PO 1
ZČ + PO 13 2 15 1
5 Suchý Ján
13 Suchý Milan
33 Šebest Vladimír 13 10 11 1 8 / 2 25,00
PO 1 5 1
ZČ + PO 14 10 16 2 8 / 2 25,00
23 Valent Martin 15 25 101 1 26 / 12 46,15
PO 2 3 8
ZČ + PO 17 28 109 1 26 / 12 46,15
4 Vörös Karol
SPOLU 22 306 2 1 427 130 312 / 169 54,17
SPOLU PO 2 37 120 10 11 / 6 54,55
SPOLU ZČ + PO 24 343 2 1 547 140 323 / 175 54,18













Rozpis - muži 2019/2020





Rozpis - základná časť


týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
40.týždeň 30.09-04.10 1.kolo Pezinský výber EXIT Nitra 69 : 75 pondelok SOU Pezinok 19:45 (19:30) Ribakovs, Cibulka, Tučániová >>>
BK Consultare Bratislava REAL Bratislava 94 : 33 streda ŠG Ostredky 19:40 (19:20) Hančík, Višniarová >>>
SKLZ Team Somewhere in Space 83 : 90 streda Tokajícka 24 20:40 (20:20) Nagyová, Černický >>>
BK AM BK PIMPS 86 : 77 štvrtok ŠG Ostredky 19:20 (19:00) Hančík, Anastasov >>>
KP Multichuys VŠK FEI 85 : 51 piatok ŠD Ľ. Štúra 19:30 (19:10) Šramko, Stopka >>>
BK Regent 94 KK Vukojebina 77 : 63 piatok ŠH Domkárska 20:15 (20:00) Kuzmiak, Kudelová >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
41.týždeň 07.10-11.10 2.kolo KK Vukojebina SKLZ Team 46 : 66 pondelok Manželáky, blok J 21:00 (20:50) Kuzmiak, Maurovič >>>
EXIT Nitra KP Multichuys 77 : 86 utorok ZŠ A. Dubčeka 20:15 (20:00) Šramko, Kudelová >>>
Somewhere in Space BK Consultare Bratislava 101 : 61 utorok Eurovia aréna, Pasienky 20:30 (20:00) Ribakovs, Stopka, Cibulka >>>
VŠK FEI BK Regent 94 39 : 95 utorok Veľká telocvičňa FEI 20:30 (20:15) Fontányi, Višniarová, Čeppan >>>
BK BANVUR BK AM 69 : 85 streda ŠH Domkárska 20:45 (20:30) Hančík, Tučániová >>>
BK PIMPS Pezinský výber 68 : 86 štvrtok ŠG Ostredky 20:45 (20:30) Cibulka, Nagyová >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
42.týždeň 14.10-18.10 3.kolo BK BANVUR Pezinský výber 60 : 91 streda ŠH Domkárska 20:45 (20:30) Kuzmiak, Kudelová >>>
BK Consultare Bratislava KK Vukojebina 81 : 65 streda ŠG Ostredky 19:40 (19:20) Černický, Malčeková >>>
SKLZ Team VŠK FEI 100 : 36 streda Tokajícka 24 20:40 (20:20) Ribakovs, Čeppan >>>
REAL Bratislava Somewhere in Space 49 : 69 štvrtok ZŠ Želežničná 14 20:45 (20:30) Šramko, Stopka >>>
KP Multichuys BK PIMPS 87 : 82 piatok ŠD Ľ. Štúra 19:30 (19:10) Kuzmiak, Višniarová >>>
BK Regent 94 EXIT Nitra 77 : 57 piatok ŠH Domkárska 20:15 (20:00) Fontányi, Nagyová >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
43.týždeň 21.10-25.10 4.kolo Pezinský výber BK AM 90 : 77 pondelok SOU Pezinok 19:45 (19:30) Stopka, Ribakovs, Višniarová >>>
KK Vukojebina REAL Bratislava 85 : 51 pondelok Manželáky, blok J 21:00 (20:50) Šramko, Čeppan >>>
EXIT Nitra SKLZ Team 59 : 65 utorok ZŠ A. Dubčeka 20:15 (20:00) Fontányi, Cibulka, Malčeková >>>
VŠK FEI BK Consultare Bratislava 40 : 68 utorok Veľká telocvičňa FEI 20:30 (20:15) Kuzmiak, Kudelová, Tučániová >>>
BK BANVUR KP Multichuys 53 : 69 streda ŠH Domkárska 20:45 (20:30) Hančík, Nagyová >>>
BK PIMPS BK Regent 94 73 : 79 štvrtok ŠG Ostredky 20:45 (20:30) Hančík, Černický >>>

Jesenné prázdniny

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
45.týždeň 04.11-08.11 5.kolo Somewhere in Space KK Vukojebina 85 : 59 pondelok Eurovia aréna, Pasienky 20:30 (20:00) Fontányi, Kudelová, Čeppan >>>
BK Consultare Bratislava EXIT Nitra 92 : 52 streda ŠG Ostredky 19:40 (19:20) Šramko, Malčeková >>>
BK PIMPS SKLZ Team 83 : 87 štvrtok ŠG Ostredky 20:45 (20:30) Hančík, Minda >>>
REAL Bratislava VŠK FEI 56 : 31 štvrtok ZŠ Želežničná 14 20:45 (20:30) Ribakovs, Tučániová >>>
KP Multichuys BK AM 77 : 74 piatok ŠD Ľ. Štúra 19:30 (19:10) Stopka, Višniarová >>>
BK Regent 94 BK BANVUR 89 : 60 piatok ŠH Domkárska 20:15 (20:00) Kuzmiak, Černický >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
46.týždeň 11.11-15.11 6.kolo Pezinský výber KP Multichuys 89 : 82 pondelok SOU Pezinok 19:45 (19:30) Stopka, Cibulka, Malčeková >>>
EXIT Nitra REAL Bratislava 81 : 63 utorok ZŠ A. Dubčeka 20:15 (20:00) Šramko, Kudelová >>>
VŠK FEI Somewhere in Space 62 : 111 utorok Veľká telocvičňa FEI 20:30 (20:15) Fontányi, Ribakovs, Tučániová >>>
BK Consultare Bratislava BK PIMPS 63 : 52 streda ŠG Ostredky 19:40 (19:20) Kuzmiak, Nagyová >>>
BK BANVUR SKLZ Team 56 : 76 streda ŠH Domkárska 20:45 (20:30) Hančík, Anastasov >>>
BK AM BK Regent 94 86 : 62 štvrtok ŠG Ostredky 19:20 (19:00) Suja, Maurovič >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
47.týždeň 18.11-22.11 7.kolo KK Vukojebina VŠK FEI 73 : 59 pondelok Manželáky, blok J 21:00 (20:50) Fontányi, Malčeková, Višniarová >>>
Somewhere in Space EXIT Nitra 94 : 70 utorok Eurovia aréna, Pasienky 20:30 (20:00) Stopka, Kudelová, Cibulka >>>
BK Consultare Bratislava BK BANVUR 82 : 56 streda ŠG Ostredky 19:40 (19:20) Hančík, Višniarová >>>
SKLZ Team BK AM 98 : 80 streda Tokajícka 24 20:40 (20:20) Suja, Maurovič >>>
BK PIMPS REAL Bratislava 109 : 47 štvrtok ŠG Ostredky 20:45 (20:30) Šramko, Tučániová >>>
BK Regent 94 Pezinský výber 84 : 83 piatok ŠH Domkárska 20:15 (20:00) Ribakovs, Černický >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
48.týždeň 25.11-29.11 8.kolo Pezinský výber SKLZ Team 102 : 74 pondelok SOU Pezinok 19:45 (19:30) Cibulka, Stopka, Malčeková >>>
EXIT Nitra KK Vukojebina 66 : 70 utorok ZŠ A. Dubčeka 20:15 (20:00) Kuzmiak, Maurovič >>>
Somewhere in Space BK PIMPS 95 : 77 utorok Eurovia aréna, Pasienky 19:15 (19:00) Ribakovs, Margala, Čeppan >>>
BK BANVUR REAL Bratislava 71 : 50 streda ŠH Domkárska 20:45 (20:30) Hančík, Nagyová >>>
BK AM BK Consultare Bratislava 79 : 103 štvrtok ŠG Ostredky 19:20 (19:00) Suja, Kudelová >>>
KP Multichuys BK Regent 94 83 : 78 piatok ŠD Ľ. Štúra 19:30 (19:10) Šramko, Fontányi >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
49.týždeň 02.12-06.12 9.kolo Somewhere in Space BK BANVUR 89 : 48 utorok Eurovia aréna, Pasienky 20:30 (20:00) Fontányi, Stopka, Višniarová >>>
VŠK FEI EXIT Nitra 73 : 77 utorok Veľká telocvičňa FEI 20:30 (20:15) Šramko, Kudelová, Tučániová >>>
BK Consultare Bratislava Pezinský výber 83 : 76 streda ŠG Ostredky 19:40 (19:20) Ribakovs, Čeppan >>>
SKLZ Team KP Multichuys 68 : 85 streda Tokajícka 24 20:40 (20:20) Hančík, Kudelová >>>
REAL Bratislava BK AM 55 : 59 štvrtok ZŠ Želežničná 14 20:45 (20:30) Hančík, Anastasov >>>
BK PIMPS KK Vukojebina 92 : 85 štvrtok ŠG Ostredky 20:45 (20:30) Suja, Nagyová >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
50.týždeň 09.12-13.12 10.kolo Pezinský výber REAL Bratislava 103 : 55 pondelok SOU Pezinok 19:45 (19:30) Stopka, Cibulka, Čornaj >>>
VŠK FEI BK PIMPS 52 : 56 utorok Veľká telocvičňa FEI 20:30 (20:15) Ribakovs, Višniarová, Malčeková >>>
BK BANVUR KK Vukojebina 80 : 68 streda ŠH Domkárska 20:45 (20:30) Hančík, Nagyová >>>
BK AM Somewhere in Space 68 : 102 štvrtok ŠG Ostredky 19:20 (19:00) Šramko, Suja >>>
KP Multichuys BK Consultare Bratislava 65 : 83 piatok ŠD Ľ. Štúra 19:30 (19:10) Hančík, Nagyová >>>
BK Regent 94 SKLZ Team 71 : 78 piatok ŠH Domkárska 20:15 (20:00) Kuzmiak, Černický >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
51.týždeň 16.12-20.12 11.kolo KK Vukojebina BK AM 74 : 89 pondelok Manželáky, blok J 21:00 (20:50) Stopka, Malčeková, Čeppan >>>
Somewhere in Space Pezinský výber 92 : 67 utorok Eurovia aréna, Pasienky 20:30 (20:00) Cibulka, Ribakovs, Višniarová >>>
VŠK FEI BK BANVUR 68 : 71 utorok Veľká telocvičňa FEI 20:30 (20:15) Šramko, Kudelová, Čornaj >>>
BK Consultare Bratislava BK Regent 94 64 : 56 streda ŠG Ostredky 19:40 (19:20) Hančík, Nagyová >>>
REAL Bratislava KP Multichuys 66 : 75 štvrtok ZŠ Želežničná 14 20:45 (20:30) Hančík, Maurovič >>>
BK PIMPS EXIT Nitra 0 : 20 štvrtok ŠG Ostredky 20:45 (20:30) Kuzmiak, Kudelová

Vianočné prázdniny

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
2.týždeň 08.01-10.01 12.kolo SKLZ Team BK Consultare Bratislava 60 : 65 streda Tokajícka 24 20:40 (20:20) Hančík, Kudelová >>>
BK BANVUR EXIT Nitra 56 : 84 streda ŠH Domkárska 20:45 (20:30) Suja, Malčeková >>>
BK AM VŠK FEI 83 : 57 štvrtok ŠG Ostredky 19:20 (19:00) Šramko, Višniarová >>>
KP Multichuys Somewhere in Space : piatok ŠD Ľ. Štúra 19:30 (19:10) preložený na 13.03.20
BK Regent 94 REAL Bratislava 105 : 63 piatok ŠH Domkárska 20:15 (20:00) Stopka, Čeppan >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
3.týždeň 13.01-17.01 13.kolo Pezinský výber KK Vukojebina 87 : 71 pondelok SOU Pezinok 19:45 (19:30) Cibulka, Stopka, Višniarová >>>
EXIT Nitra BK AM 62 : 88 utorok ZŠ A. Dubčeka 20:15 (20:00) Hančík, Nagyová >>>
VŠK FEI Pezinský výber 64 : 97 utorok Veľká telocvičňa FEI 20:30 (20:15) Višniarová, Malčeková, Čeppan >>>
REAL Bratislava SKLZ Team 0 : 20 štvrtok ZŠ Želežničná 14 20:45 (20:30)
BK PIMPS BK BANVUR 84 : 76 štvrtok ŠG Ostredky 20:45 (20:30) Kuzmiak, Nagyová >>>
KP Multichuys KK Vukojebina 77 : 48 piatok ŠD Ľ. Štúra 19:30 (19:10) Stopka, Tučániová >>>
BK Regent 94 Somewhere in Space 60 : 79 piatok ŠH Domkárska 20:15 (20:00) Suja, Hančík >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
4.týždeň 20.01-24.01 14.kolo KK Vukojebina BK Regent 94 44 : 65 pondelok Manželáky, blok J 21:00 (20:50) Šramko, Maurovič >>>
EXIT Nitra Pezinský výber 75 : 87 utorok ZŠ A. Dubčeka 20:15 (20:00) Ribakovs, Kuzmiak >>>
VŠK FEI KP Multichuys 41 : 82 utorok Veľká telocvičňa FEI 20:30 (20:15) Hančík, Višniarová >>>
Somewhere in Space SKLZ Team 80 : 56 utorok Eurovia aréna, Pasienky 20:30 (20:00) Cibulka, Malčeková >>>
BK PIMPS BK AM 89 : 86 štvrtok ŠG Ostredky 20:45 (20:30) >>>
REAL Bratislava BK Consultare Bratislava 48 : 79 štvrtok ZŠ Želežničná 14 20:45 (20:30) Stopka, Šramko >>>

Koniec prestupového obdobia

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
5.týždeň 27.01-31.01 15.kolo Pezinský výber BK PIMPS 112 : 86 pondelok SOU Pezinok 19:45 (19:30) Cibulka, Stopka, Kudelová >>>
BK Consultare Bratislava Somewhere in Space 84 : 75 streda ŠG Ostredky 19:40 (19:20) Šramko, Ribakovs >>>
SKLZ Team KK Vukojebina 67 : 72 streda Tokajícka 24 20:40 (20:20) Hančík, Višniarová >>>
BK AM BK BANVUR 82 : 67 štvrtok ŠG Ostredky 19:20 (19:00) Kuzmiak, Suja >>>
KP Multichuys EXIT Nitra 69 : 73 piatok ŠD Ľ. Štúra 19:30 (19:10) Šramko, Tučániová >>>
BK Regent 94 VŠK FEI 84 : 48 piatok ŠH Domkárska 20:15 (20:00) Černický, Čeppan >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
6.týždeň 03.02-07.02 16.kolo KK Vukojebina BK Consultare Bratislava 61 : 68 pondelok Manželáky, blok J 21:00 (20:50) Kuzmiak, Maurovič >>>
EXIT Nitra BK Regent 94 54 : 66 utorok ZŠ A. Dubčeka 20:15 (20:00) Hančík, Nagyová >>>
VŠK FEI SKLZ Team 62 : 67 utorok Veľká telocvičňa FEI 20:30 (20:15) Šramko, Višniarová, Kudelová >>>
Somewhere in Space REAL Bratislava 84 : 47 utorok Eurovia aréna, Pasienky 20:30 (20:00) Stopka, Malčeková, Čeppan >>>
Pezinský výber BK BANVUR 110 : 65 pondelok SOU Pezinok 19:45 (19:30) Ribakovs, Cibulka, Tučániová >>>
BK PIMPS KP Multichuys 86 : 76 štvrtok ŠG Ostredky 20:45 (20:30) Hančík, Suja >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
7.týždeň 10.02-14.02 17.kolo BK Consultare Bratislava VŠK FEI 106 : 46 streda ŠG Ostredky 19:40 (19:20) Šramko, Višniarová >>>
SKLZ Team EXIT Nitra 52 : 73 streda Tokajícka 24 20:40 (20:20) Kudelová, Suja >>>
BK AM Pezinský výber 77 : 101 štvrtok ŠG Ostredky 19:20 (19:00) Kuzmiak, Kudelová >>>
REAL Bratislava KK Vukojebina 56 : 61 štvrtok ZŠ Želežničná 14 20:45 (20:30) Hančík, Maurovič >>>
KP Multichuys BK BANVUR 92 : 59 piatok ŠD Ľ. Štúra 19:30 (19:10) Stopka, Malčeková >>>
BK Regent 94 BK PIMPS 54 : 66 piatok ŠH Domkárska 20:15 (20:00) Hančík, Ribakovs >>>

Jarné prázdniny

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
9.týždeň 24.02-28.02 18.kolo KK Vukojebina Somewhere in Space 67 : 86 utorok Eurovia aréna, Pasienky 20:30 (20:00) Stopka, Maurovič >>>
EXIT Nitra BK Consultare Bratislava 73 : 59 utorok ZŠ A. Dubčeka 20:15 (20:00) Hančík, Nagyová >>>
VŠK FEI REAL Bratislava 68 : 48 utorok Veľká telocvičňa FEI 20:30 (20:15) Malčeková, Čeppan >>>
SKLZ Team BK PIMPS 60 : 80 streda Tokajícka 24 20:40 (20:20) Suja, Cibulka >>>
BK BANVUR BK Regent 94 70 : 90 streda ŠH Domkárska 20:45 (20:30) Hančík, Kuzmiak >>>
BK AM KP Multichuys 93 : 78 štvrtok ŠG Ostredky 19:20 (19:00) Šramko, Kudelová >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
10.týždeň 03.03-06.03 19.kolo Somewhere in Space VŠK FEI 67 : 49 utorok Eurovia aréna, Pasienky 20:30 (20:00) Malčeková, Kudelová, Višniarová >>>
SKLZ Team BK BANVUR 86 : 71 streda Tokajícka 24 20:40 (20:20) Hančík, Tučániová >>>
REAL Bratislava EXIT Nitra 62 : 70 štvrtok ZŠ Želežničná 14 20:45 (20:30) Hančík, Nagyová >>>
BK PIMPS BK Consultare Bratislava 82 : 71 štvrtok ŠG Ostredky 20:45 (20:30) Suja, Šramko >>>
KP Multichuys Pezinský výber 79 : 66 piatok ŠD Ľ. Štúra 19:30 (19:10) Stopka, Nagyová >>>
BK Regent 94 BK AM 86 : 64 piatok ŠH Domkárska 20:15 (20:00) Kuzmiak, Cibulka >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
11.týždeň 09.03-13.03 20.kolo Pezinský výber BK Regent 94 : pondelok SOU Pezinok 19:45 (19:30) Cibulka, Kudelová, Višniarová
EXIT Nitra Somewhere in Space : utorok ZŠ A. Dubčeka 20:15 (20:00) Hančík, Nagyová
VŠK FEI KK Vukojebina : utorok Veľká telocvičňa FEI 20:30 (20:15) Stopka, Malčeková, Černický
BK BANVUR BK Consultare Bratislava : streda ŠH Domkárska 20:45 (20:30) Kuzmiak, Nagyová
BK AM SKLZ Team : štvrtok ŠG Ostredky 19:20 (19:00) Suja, Kudelová
REAL Bratislava BK PIMPS : štvrtok ZŠ Želežničná 14 20:45 (20:30) Hančík, Tučániová

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
12.týždeň 16.03-20.03 21.kolo KK Vukojebina EXIT Nitra : pondelok Manželáky, blok J 21:00 (20:50)
BK Consultare Bratislava BK AM : streda ŠG Ostredky 19:40 (19:20)
SKLZ Team Pezinský výber : streda Tokajícka 24 20:40 (20:20)
BK PIMPS Somewhere in Space : štvrtok ŠG Ostredky 20:45 (20:30)
REAL Bratislava BK BANVUR : štvrtok ZŠ Želežničná 14 20:45 (20:30)
BK Regent 94 KP Multichuys : piatok ŠH Domkárska 20:15 (20:00)

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
13.týždeň 23.03-27.03 22.kolo Pezinský výber BK Consultare Bratislava : pondelok SOU Pezinok 19:45 (19:30)
KK Vukojebina BK PIMPS : pondelok Manželáky, blok J 21:00 (20:50)
EXIT Nitra VŠK FEI : utorok ZŠ A. Dubčeka 20:15 (20:00)
BK BANVUR Somewhere in Space : streda ŠH Domkárska 20:45 (20:30)
BK AM REL Bratislava : štvrtok ŠG Ostredky 19:20 (19:00)
KP Multichuys SKLZ Team : piatok ŠD Ľ. Štúra 19:30 (19:10)

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
14.týždeň 30.03-03.04 23.kolo KK Vukojebina BK BANVUR : pondelok Manželáky, blok J 21:00 (20:50)
Somewhere in Space BK AM : utorok Eurovia aréna, Pasienky 20:30 (20:00)
BK Consultare Bratislava KP Multichuys : streda ŠG Ostredky 19:40 (19:20)
SKLZ Team BK Regent 94 : streda Tokajícka 24 20:40 (20:20)
BK PIMPS VŠK FEI : štvrtok ŠG Ostredky 20:45 (20:30)
REAL Bratislava Pezinský výber : štvrtok ZŠ Želežničná 14 20:45 (20:30)

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
15.týždeň 06.04-08.04 24.kolo Pezinský výber Somewhere in Space : pondelok SOU Pezinok 19:45 (19:30)
EXIT Nitra BK PIMPS : utorok ZŠ A. Dubčeka 20:15 (20:00)
BK BANVUR VŠK FEI : streda ŠH Domkárska 20:45 (20:30)

Veľkonočné prázdniny

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
16.týždeň 15.04-17.04 24.kolo BK AM KK Vukojebina : štvrtok ŠG Ostredky 19:20 (19:00)
KP Multichuys REAL Bratislava : piatok ŠD Ľ. Štúra 19:30 (19:10)
BK Regent 94 BK Consultare Bratislava : piatok ŠH Domkárska 20:15 (20:00)

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
17.týždeň 20.04-24.04 25.kolo KK Vukojebina Pezinský výber : pondelok Manželáky, blok J 21:00 (20:50)
EXIT Nitra BK BANVUR : utorok ZŠ A. Dubčeka 20:15 (20:00)
VŠK FEI BK AM : utorok Veľká telocvičňa FEI 20:30 (20:15)
Somewhere in Space KP Multichuys : utorok Eurovia aréna, Pasienky 20:30 (20:00)
BK Consultare Bratislava SKLZ Team : streda ŠG Ostredky 19:40 (19:20)
REAL Bratislava BK Regent 94 : štvrtok ZŠ Želežničná 14 20:45 (20:30)

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
18.týždeň 27.04-01.05 26.kolo Pezinský výber VŠK FEI : pondelok SOU Pezinok 19:45 (19:30)
KK Vukojebina KP Multichuys : pondelok Manželáky, blok J 21:00 (20:50)
Somewhere in Space BK Regent94 : utorok Eurovia aréna, Pasienky 20:30 (20:00)
SKLZ Team REAL Bratislava : streda Tokajícka 24 20:40 (20:20)
BK BANVUR BK PIMPS : streda ŠH Domkárska 20:45 (20:30)
BK AM EXIT Nitra : štvrtok ŠG Ostredky 19:20 (19:00)

Rozpis - play off











Štatistiky tímov


Tím ZČ / PO Počet zápasov V P Fauly TCH DCH Body 3jky TH %
1. BK AM 17 9 8 211 5 1 356 88 282 / 190 67,38
2. BK BANVUR 17 3 14 277 3 1 088 133 199 / 127 63,82
3. BK Consultare Bratislava 18 15 3 232 1 1 406 109 253 / 155 61,26
4. BK PIMPS 18 9 9 285 3 1 342 167 213 / 152 71,36
5. BK Regent 94 18 12 6 268 4 1 378 115 325 / 193 59,38
6. EXIT Nitra 18 9 9 256 2 1 198 116 266 / 170 63,91
7. KK Vukojebina 17 5 12 253 1 1 112 132 252 / 128 50,79
7. KP Multichuys 17 12 5 244 9 1 347 101 315 / 209 66,35
9. Pezinský výber 17 12 5 243 3 1 516 97 300 / 203 67,67
10. REAL Bratislava 17 1 16 298 7 849 98 188 / 60 31,91
11. SKLZ Team 18 10 8 191 4 1 263 166 237 / 156 65,82
12. Somewhere in Space 16 15 1 208 4 1 399 142 226 / 143 63,27
13. VŠK FEI 18 1 17 245 946 51 175 / 92 52,57































REAL Bratislava

Číslo dresu Priezvisko a Meno ZČ / PO / F4 Počet zápasov Fauly TCH DCH Body 3jky TH %
Bajak Ariel 14 15 20 1 8 / 2 25,00
Blažíček Viktor 5 3 16 4
Buchta Matej 2 3 13 1
Cipruš Adrián 5 5 12 6 / 1 16,67
Franciscy Tomáš
Gajdoš Branislav 9 9 5 1 2 / 2 100,00
Halahija Peter 7 18 103 3 23 / 6 26,09
Hurnik Jaroslav
Kupkovič Zoran 16 34 20 1 3 / 3 100,00
Kurilla Michal 12 19 40 8
Kurilla Tomáš 11 29 3 141 11 41 / 23 56,10
Lachowski Michal 11 20 58 2 13 / 1 7,69
Ládi Radovan 16 21 79 18 8 / 3 37,50
Leon Oliver 3 5 5 1
Mihalovič Marek 2 1 6 1 2 / 1 50,00
Môcik Erik 11 6 10 1 4 / 0 0,00
Prokein Radovan 1 3 5 1
Prosba Dominik 8 10 32 1 9 / 3 33,33
Radnoti Erik
Vágner juraj 14 31 2 146 31 26 / 4 15,38
Valleriani Michele 11 25 1 45 4 20 / 3 15,00
Verdun Marek 11 34 1 90 8 21 / 7 33,33
Vyhnánek Dávid 1
Zachar Ján 3 7 3 2 / 1 50,00
SPOLU 17 298 7 849 98 188 / 60 31,91


BK AM

Číslo dresu Priezvisko a Meno Počet zápasov Fauly TCH DCH Body 3jky TH %
33 Antal Július 15 30 213 23 56 / 42 75,00
8 Antal Michal 14 17 73 2 34 / 19 55,88
1 Antal Viliam 16 18 91 2 18 / 11 61,11
10 Bezdek Dušan
14 Dinaj Martin
Dopjera Juraj 2 1 20 2
Horák Tomáš 10 17 2 117 3 50 / 28 56,00
22 Chocholák Filip
42 Jež Ivan 5 8 1 4
Kaliarik Rudolf 1
44 Kunický Róbert 11 17 1 80 3 11 / 5 45,45
32 Lorincz Juraj 8 6 6 1 / 0 0,00
3 Lorinčík Marian
Luley Matúš 9 27 1 96 12 15 / 8 53,33
4 Matter Gabriel 5 7 6
15 Míčka Václav 8 9 16 2
13 Michnica Martin 15 22 273 25 / 21 84,00
Prepiak Filip 7 10 38 2 16 / 10 62,50
Rančík Radoslav 9 16 310 36 56 / 46 82,14
Semizorov Igor 2 2 13 1
31 Štefík Martin 6 4
SPOLU 17 211 5 1 356 88 282 / 190 67,38


BK BANVUR

Číslo dresu Priezvisko a Meno Počet zápasov Fauly TCH DCH Body 3jky TH %
Aidi Eduard 3 6 27 9 / 7 77,78
Blahuta Roman
Dorociak Miroslav 12 37 74 1 27 / 22 44,44
Dubovský Roman 6 10 32 2
Ďatel Viliam 16 34 1 127 7 27 / 12 44,44
Encinger Andrej 11 16 13 10 / 1 10,00
Grant Jr. Anthony 1
Hojer Róbert 16 41 1 165 37 23 / 14 60,87
Hudoba Igor 5 7 20 1 8 / 3 37,50
Chrappan Branislav 8 10 58 8 / 4 50,00
Janech Denis 7 5 38 5 8 / 5 62,50
Just Tomáš
Kordoš Vladimír 14 31 69 13 6 / 4 66,67
Majoroš Igor 16 30 343 59 50 / 42 84,00
Mechtl Peter
Melicher Roman
Pekarčík Róbert 6 6 16
Prosba Dominik 3 6 14 3 / 2 66,67
Starych Peter 7 8 28 2 7 / 4 57,14
Šimončič Stanislav 7 5
Štancl Ivan 7 8 1 15 1 2 / 0 0,00
Truchlik Ladislav 8 17 49 4 11 / 7 63,64
SPOLU 17 277 3 1 088 133 199 / 127 63,82


BK Consultare Bratislava

Číslo dresu Priezvisko a Meno Počet zápasov Fauly TCH DCH Body 3jky TH %
Andics Bence 12 13 58 17 7 / 3 42,86
Bečarik Róbert 17 21 163 10 33 / 25 75,76
Brliť Branislav 17 26 1 183 14 52 / 35 67,31
Buranovský Michal
Hrebík Peter 12 10 45 6 / 3 50,00
3 Kandravý Filip 14 26 186 1 32 / 19 59,38
Kožár Michal 18 28 218 19 35 / 25 71,43
9 Králik Juraj 15 22 158 19 17 / 13 76,47
37 Kučiak Ivan
24 Kyrinovič Branislav 10 15 53 7 10 / 6 60,00
Michálek Vladimír 4 7 41 12 2 / 1 50,00
15 Mušuta Daniel
13 Prokopčák Lukáš
Stránsky Daniel 12 21 134 33 / 18 54,55
31 Šrobár Fedor 17 26 108 8 12 / 4 33,33
Toráč Adam 4 6 26 2
Vitek Mikuláš 4 9 33 14 / 3 21,43
Želinský Michal 1 2
SPOLU 18 232 1 1 406 109 253 / 155 61,26


EXIT Nitra

Číslo dresu Priezvisko a Meno Počet zápasov Fauly TCH DCH Body 3jky TH %
21 Bisaha Dominik 5 14 82 16 7 / 4 57,14
22 Bisaha Juraj 16 21 104 12 17 / 10 58,82
11 Faláth Juraj 15 29 163 7 49 / 34 69,39
11 Hanák Samuel 13 22 196 10 47 / 30 63,83
4 Havel Dominik 12 16 123 13 43 / 26 60,47
63 Hoffmann Martin 3 6 30 6 3 / 2 66,67
13 Koreň Ján 14 8 29 5 5 / 2 40,00
15 Látečka Michal 13 24 1 21 10 / 3 30,00
Major Ladislav 2 6 18 2 2 / 2 100,00
14 Nemček Marián 13 33 161 21 37 / 30 81,08
12 Poništ Viliam 14 32 60 13 / 4 30,77
19 Ribánsky Marek 11 21 1 67 11 15 / 10 66,67
6 Šulek Martin 7 13 23 2 / 1 50,00
Valach Michal 6 11 101 13 16 / 12 85,00
SPOLU 18 256 2 1 198 116 266 / 170 63,91


KP Multichuys

Číslo dresu Priezvisko a Meno ZČ / PO / F4 Počet zápasov Fauly TCH DCH Body 3jky TH %
13 Bartek Peter 12 11 31 6 / 3 50,00
7 Boledovič Peter 15 37 158 1 25 / 19 76,00
4 Ciho Jaroslav 11 13 5 229 17 49 / 38 77,55
18 Halás Oto 13 20 1 188 46 / 29 63,04
Ivanovič Peter
Janošov Milan 1
Ješko Adam
6 Krajčír Juraj 17 34 2 198 21 46 / 23 50,00
Král Miroslav 3 9 31 19 / 9 47,37
14 Mačura Daniel 11 27 38 4 12 / 4 33,33
18 Melicher Róbert 9 16 33 9 4 / 2 50,00
15 Mižák Jozef 5 4 25 3 3 / 2 66,67
Otčenáš Marek 11 13 1 160 32 44 / 36 81,82
12 Pešek Ján 15 18 114 19 / 12 63,16
11 Pešek Martin 13 27 75 10 24 / 17 70,83
Rebeja Gheorghe 5 10 63 4 16 / 13 81,25
Zuzik Pavol 2 5 4 2 / 2 100,00
SPOLU 17 244 9 1 347 101 315 / 209 66,35


SKLZ Team

Číslo dresu Priezvisko a Meno ZČ / PO / F4 Počet zápasov Fauly TCH DCH Body 3jky TH %
Balco Ivan 4 2 19 3 4 / 2 50,00
Dedeček Viktor 13 22 245 31 47 / 38 80,85
Demo Matej 15 28 60 11 13 / 7 53,85
Fulka Viktor
Halász Edgar 5 6 11 4 / 1 25,00
Chaternuch Tibor 21 21 1 51 9 19 / 12 63,16
Kedrowski Jay 8 10 75 12 6 / 3 50,00
Kováč Samuel 13 17 2 176 29 37 / 20 54,05
Rajniak Martin 11 18 1 189 32 / 25 78,13
Sagula Michal
Skalička Dominik
Slezák Róbert
Šebok Peter 14 9 20 4 4 / 0 0,00
Šmotlák Filip 15 39 213 37 44 / 34 77,27
Tekely Mário 15 19 184 30 27 / 14 51,85
SPOLU 18 191 4 1 263 166 237 / 156 65,82


Pezinský výber

Číslo dresu Priezvisko a Meno ZČ / PO / F4 Počet zápasov Fauly TCH DCH Body 3jky TH %
Augustovič Pavol 13 28 73 4 16 / 13 81,25
Bednár Peter 5 1 10
Čukan Boris 10 6 21 3 4 / 2 50,00
Galgoci Maroš 17 36 253 20 37 / 23 62,16
Hanusek Marek 16 43 2 380 3 84 / 57 67,86
Horínek Lukáš
Koštial Denis 11 12 30 2 6 / 2 33,33
Lukšik Adam 15 31 95 9 20 / 16 80,00
Michalík Tomáš 5 11 63 6 15 / 11 73,33
Mlynek Matuš 13 26 1 215 32 / 21 65,63
Prokop Tomáš 8 16 29 5
Rýdzi Martin 2 3 5 1
Sobota Stanislav 3 5 11 1 4 / 2 50,00
Škrobánek Pavol 13 5 214 39 40 / 25 62,50
Urland Richard 7 16 95 2 31 / 23 74,19
Valach Michal 2 4 22 2 11 / 8 72,73
SPOLU 17 243 3 1 516 97 300 / 203 67,67


BK PIMPS

Číslo dresu Priezvisko a Meno ZČ / PO / F4 Počet zápasov Fauly TCH DCH Body 3jky TH %
Baláž Milan 14 32 1 186 36 19 / 12 63,16
Bárta Peter 6 12 38 5 / 2 40,00
Bialon Peter 3 4 42 6 4 / 4 100,00
Cassammasima Roberto 5 11 15 11 / 5 45,45
Cerina Marián 16 28 1 86 6 32 / 20 62,50
Čižmár Radovan 8 10 21 5
Dobíšek Richard
Gajdoš Vladimír 14 18 72 12 18 / 13 72,22
Irecký Juraj
Kendra Stanislav 17 33 155 13 24 / 18 75,00
Kiňo Martin 6 17 7 5 / 1 20,00
Kováčik Vladimír
Neubauer Peter 17 29 1 368 65 36 / 31 86,11
Novák Michal
Oladipo Saheed 9 26 166 14 39 / 30 76,92
Stojanovič Zarko 13 25 32 3 4 / 3 75,00
Soviš Pavol 14 24 96 5 12 / 9 75,00
Strecky Štefan 7 16 58 2 4 / 4 100,00
Zubac Dragan
SPOLU 19 285 3 1 342 167 213 / 152 71,36


BK Regent 94

Číslo dresu Priezvisko a Meno Počet zápasov Fauly TCH DCH Body 3jky TH %
Bielik Peter
Borároš Peter
Ďuriš Richard 14 22 133 26 10 / 6 60,00
Erneker Tomáš 16 25 92 7 34 / 17 50,00
Galád Andrej 15 17 139 14 11 / 7 63,64
Gavran Stjepan 13 28 169 7 45 / 32 71,11
Golej Róbert
Gregor Michal 16 22 2 122 15 35 / 19 54,29
Hladký Roman
Homola Tomáš 12 19 176 3 41 / 22 53,66
Hruška Lukáš 4 10 9 4 / 3 75,00
Ivan Roman 5 4 16 1 7 / 5 71,43
Milojevič Veljko 7 5 52 5 10 / 5 50,00
Odnoga Richard 5 9 32 1 8 / 5 62,50
Parízek Róbert 3 6
Pospíšil Martin 14 34 168 8 59 / 44 74,58
Renert Richard 14 23 84 13 8 / 3 37,50
Straško Martin 9 15 2 60 5 31 / 31 41,94
Suchár Martin 6 7 22 1 2 / 1 50,00
Szabó Robert 1
Šomodi Andrej 8 8 25 1 2 / 2 100,00
Šomodi Martin 4 3 20 4
Šuba Branislav
Vido Roman 3 7 45 2 18 / 9 50,00
Živický Dušan 4 4 14 2
SPOLU 18 268 4 1 378 115 325 / 193 59,38


VŠK FEI

Číslo dresu Priezvisko a Meno ZČ / PO / F4 Počet zápasov Fauly TCH DCH Body 3jky TH %
Bekeč Kamil 15 39 274 8 61 / 36 59,02
Butko Michal 1 1 2
Cerva Ivan 16 37 76 5 12 / 7 58,33
Čechvala Tomáš 7 12 8 6 / 0 0,00
Hupka Marek
Karabaš Martin 15 34 63 5 3 / 0 0,00
Kubus Ľuboš 11 25 151 6 20 / 13 65,00
Laluha Matej 15 27 148 8 32 / 10 31,25
Ligocký Juraj 2 1 9 1
Mikolášek Mário 10 17 63 9 12 / 10 83,33
Síleš Ondrej 13 5 15 1
Suchý Ján 1
Šebest Vladimír 14 17 27 2 5 / 2 40,00
Štrbavý Vladimír 3 9 13 4 / 3 75,00
Timčík Peter 2 3 11 1 2 / 2 100,00
Valent Martin 9 15 79 3 16 / 8 50,00
Vörös Karol 2 3 7 2 2 / 1 50,00
Zemánek Adam
SPOLU 18 245 946 51 175 / 92 52,57


KK Vukojebina

Číslo dresu Priezvisko a Meno Počet zápasov Fauly TCH DCH Body 3jky TH %
Berček Martin 17 14 177 23 46 / 20 43,48
666 Bernadovič Matúš 13 21 103 16 13 / 7 53,85
10 Bilčík Martin 1 1 5 1
Cservenka Béla 2 4 3 1 / 1 100,00
19 Harvan Vladimír 8 11 30 5 6 / 3 50,00
77 Hormann Michal 12 28 96 4 30 / 16 53,33
1 Hupka Marco
51 Hyža Andrej 6 6 7 1
12 Kadúch Filip 15 25 82 7 32 / 13 40,63
88 Kakaš Juraj 5 10 61 7 10 / 4 40,00
Kohút Patrik 8 8 45 9 10 / 6 100,00
17 Kóšik Andrej 16 25 175 4 50 / 25 50,00
Kubinec Tomáš 9 7 44 9 4 / 3 75,00
99 Roman Radomír 12 25 141 23 27 / 18 66,67
21 Šturdík Tomáš 16 44 1 81 12 12 / 7 58,33
23 Vida Michal
3 Žilavý Adam 14 24 62 11 11 / 5 45,45
SPOLU 17 253 1 1 112 132 252 / 128 50,79


Somewhere in Space

Číslo dresu Priezvisko a Meno Počet zápasov Fauly TCH DCH Body 3jky TH %
Bilik Martin 14 19 201 46 21 / 17 80,95
Hlivák Dominik 13 15 63 8 10 / 1 10,00
Hrivnák Michal 7 11 24 3 / 0 0,00
Jurčina Matúš
Kachlík Lukáš 3 6 14 2 / 2 100,00
Kachlík Matej 14 17 2 127 21 14 / 10 71,43
Kalinay Adam 12 28 92 1 20 / 15 75,00
Kubo Michal
Kuffa Andrej 15 17 326 28 23 / 18 78,26
Miškovič Matúš
Miškovič Peter 1 1 2 6 / 0 0,00
Nerad Michal 13 15 1 109 14 20 / 15 75,00
Novysedlák Jakub 15 23 113 16 22 / 13 59,09
Páleník Miroslav 13 26 1 196 4 49 / 30 61,22
Rosival Michal 15 24 106 4 26 / 18 69,23
Šimonovič Ján 7 5 21 8 / 3 37,50
Škutil Peter 1 1 5 2 / 1 50,00
SPOLU 16 208 4 1 399 142 226 / 143 63,27




Štatistiky jednotlivcov 2019/2020



Body - celkom

Poradie Priezvisko Meno Tím Body Počet odohraných zápasov
1. Hanusek Marek Pezinský výber 380 16
2. Neubauer Peter BK PIMPS 368 17
3. Majoroš Igor BK BANVUR 343 16
4. Kuffa Andrej Somewhere in Space 326 15
5. Rančík Radoslav BK AM 310 9

Body - priemer na zápas

Poradie Priezvisko Meno Tím Priemer Počet odohraných zápasov
1. Rančík Radoslav BK AM 34,44 9
2. Hanusek Marek Pezinský výber 23,75 16
3. Kuffa Andrej Somewhere in Space 21,73 15
4. Neubauer Peter BK PIMPS 21,65 17
5. Majoroš Igor BK BANVUR 21,44 16

Body - maximum v zápase

Poradie Priezvisko Meno Tím Body Počet odohraných zápasov
1. Rančík Radoslav BK AM 45 9
2. Neubauer Peter BK PIMPS 39 17
3. Dedeček Viktor SKLZ Team 38 13
4. Hanusek Marek Pezinský výber 37 15
5. Kuffa Andrej Somewhere in Space 36 15

Trojky - celkom

Poradie Priezvisko Meno Tím Trojky Počet odohraných zápasov
1. Neubauer Peter BK PIMPS 65 17
2. Majoroš Igor BK BANVUR 59 16
3. Bilik Martin Somewhere in Space 46 14
4. Škrobánek Pavol Pezinský výber 39 13
5. Šmotlák Filip SKLZ Team 37 15

Trojky - priemer na zápas

Poradie Priezvisko Meno Tím Priemer Počet odohraných zápasov
1. Rančík Radoslav BK AM 4,00 9
2. Neubauer Peter BK PIMPS 3,82 17
3. Majoroš Igor BK BANVUR 3,69 16
4. Bilik Martin Somewhere in Space 3,29 14
5. Bisaha Dominik EXIT Team 3,20 5

Trojky - maximum v zápase

Poradie Priezvisko Meno Tím Trojky Počet odohraných zápasov
1. Dedeček Viktor SKLZ Team 8 13
2. Bilik Martin Somewhere in Space 7 14
3. Tekely Mário SKLZ Team 7 15
4. Majoroš Igor BK BANVUR 7 16
5. Hojer Róbert BK BANVUR 7 16















Rozpis - muži 2021/2022




Rozpis - základná časť


týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
44.týždeň 01.11-05.11 1.kolo Somewhere in Space KK Vukojebina 61 : 44 utorok ŠH Vietnamská 21/A 20:30 (20:15) Lamošová, Hančík >>>
BSC U23 Pezinský výber 59 : 94 streda ŠH Domkárska 20:00 (19:30) Hančík, Anastasov >>>
SKLZ Team BK Consultare 61 : 80 streda ŠH Domkárska 21:00 (20:45) Hančík, Anastasov >>>
BK AM MBK Karlovka 94 : 42 štvrtok ŠG Ostredky 19:20 (19:00) Kuzmiak, Višniarová >>>
BK Regent 94 BK PIMPS 87 : 66 piatok ŠH Domkárska 20:15 (20:00) Kuzmiak, Višniarová >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
45.týždeň 08.11-12.11 2.kolo Somewhere in Space SKLZ Team 83 : 58 utorok ŠH Vietnamská 21/A 20:30 (20:15) Višniarová, Čeppan >>>
MBK Karlovka BK Regent 94 59 : 80 utorok ZŠ Alexandra Dubčeka 20:15 (20:00) Kuzmiak, Maurovič >>>
BSC U23 BK AM 76 : 91 streda ŠH Domkárska 19:50 (19:30) Hančík, Anastasov >>>
BK PIMPS KK Vukojebina 81 : 70 štvrtok ŠG Ostredky 20:45 (20:30) Hančík, Minda >>>
KP Multichuys Pezinský výber 63 : 59 piatok ŠD Ľudovíta Štúra 19:25 (19:05) Lamošová, Maurovič >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
46.týždeň 15.11-19.11 3.kolo KK Vukojebina MBK Karlovka 68 : 55 pondelok Veľká telocvičňa FEI 20:20 (20:00) Suja, Čeppan >>>
Somewhere in Space BK Consultare 75 : 52 utorok ŠH Vietnamská 21/A 20:30 (20:15) Lamošová, Višniarová >>>
BK AM KP Multichuys 71 : 51 štvrtok ŠG Ostredky 19:20 (19:00) Hančík, Maurovič >>>
BK PIMPS SKLZ Team 78 : 64 štvrtok ŠG Ostredky 20:45 (20:30) Hančík, Maurovič >>>
BK Regent 94 BSC U23 65 : 69 piatok ŠH Domkárska 20:15 (20:00) Kuzmiak, Minda >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
4.týždeň 24.01-28.01 4.kolo
BK AM Pezinský výber 65 : 91 štvrtok ŠG Ostredky 19:20 (19:00) >>>
SKLZ Team MBK Karlovka 85 : 86 utorok ŠH Domkárska 20:30 (20:15) >>>
BSC U23 KK Vukojebina 75 : 67 streda ŠH Domkárska 19:50 (19:30) >>>
BK PIMPS BK Consultare 73 : 62 štvrtok ŠG Ostredky 20:45 (20:30) >>>
KP Multichuys BK Regent 94 20 : 0 piatok ŠD Ľudovíta Štúra 19:25 (19:05) kontumácia >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
5.týždeň 31.01 - 04.2 5.kolo KK Vukojebina KP Multichuys 69 : 70 pondelok Veľká telocvičňa FEI 20:20 (20:00) Hančík, Višniarová >>>
Somewhere in Space BK PIMPS 95 : 50 utorok ŠH Vietnamská 21/A 20:30 (20:15) Hančík, Višniarová >>>
SKLZ Team BSC U23 40 : 71 streda ŠH Domkárska 21:00 (20:45) >>>
BK Consultare MBK Karlovka 71 : 60 streda ŠG Ostredky 19:40 (19:20) >>>
BK Regent 94 Pezinský výber 75 : 71 piatok ŠH Domkárska 20:15 (20:00) Kuzmiak, Maurovič >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
6.týždeň 07.02-11.02 6.kolo Pezinský výber KK Vukojebina 82 : 51 pondelok SOU Komenského 20:15 (20:00) Hančík, Anastasov >>>
MBK Karlovka Somewhere in Space 59 : 64 utorok ZŠ Alexandra Dubčeka 20:15 (20:00) Kuzmiak, Lamošová >>>
BSC U23 BK Consultare 61 : 80 streda ŠH Domkárska 19:50 (19:30) Hančík, Višniarová >>>
BK AM BK Regent 94 103 : 83 štvrtok ŠG Ostredky 19:20 (19:00) Kuzmiak, Višniarová >>>
KP Multichuys SKLZ Team : piatok ŠD Ľudovíta Štúra 19:25 (19:05) >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
7.týždeň 14.02-18.02 7.kolo KK Vukojebina BK AM 66 : 73 pondelok Veľká telocvičňa FEI 20:20 (20:00) Kuzmiak, Višniarová >>>
Somewhere in Space BSC U23 77 : 48 utorok ŠH Vietnamská 21/A 20:30 (20:15) Hančík, Anastasov >>>
SKLZ Team Pezinský výber : streda ŠH Domkárska 21:00 (20:45) preložený >>>
BK Consultare KP Multichuys 89 : 78 streda ŠG Ostredky 19:40 (19:20) Hančík, Višniarová >>>
BK PIMPS MBK Karlovka 80 : 72 štvrtok ŠG Ostredky 20:45 (20:30) Hančík, Lamošová >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
8.týždeň 21.02-25.02 8.kolo Pezinský výber BK Consultare 81 : 56 pondelok SOU Komenského 20:15 (20:00) >>>
KK Vukojebina BK Regent 94 73 : 68 pondelok Veľká telocvičňa FEI 20:20 (20:00) >>>
Somewhere in Space KP Multichuys 75 : 51 utorok ŠH Vietnamská 21/A 20:30 (20:15) Kuzmiak, Hančík >>>
BSC U23 BK PIMPS 63 : 75 streda ŠH Domkárska 19:50 (19:30) >>>
SKLZ Team BK AM 40 : 78 streda ŠH Domkárska 21:00 (20:45) >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
10.týždeň 07.03-11.03 9.kolo MBK Karlovka BSC U23 61 : 59 utorok ZŠ Alexandra Dubčeka 20:15 (20:00) >>>
Pezinský výber Somewhere in Space 88 : 56 pondelok SOU Komenského 20:15 (20:00) Hančík, Anastasov >>>
BK Consultare BK AM 79 : 90 streda ŠG Ostredky 19:40 (19:20) >>>
SKLZ Team BK Regent 94 41 : 59 utorok ŠH Domkárska 20:30 (20:15) >>>
BK PIMPS KP Multichuys 72 : 81 štvrtok ŠG Ostredky 20:45 (20:30) >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
11.týždeň 14.03-18.03 10.kolo Pezinský výber BK PIMPS 83 : 58 pondelok SOU Komenského 20:15 (20:00) Hančík, Anastasov >>>
KK Vukojebina SKLZ Team 70 : 40 pondelok Veľká telocvičňa FEI 20:20 (20:00) Kuzmiak, Lamošová >>>
BK AM Somewhere in Space 96 : 76 štvrtok ŠG Ostredky 19:20 (19:00) >>>
KP Multichuys MBK Karlovka 78 : 51 piatok ŠD Ľudovíta Štúra 19:25 (19:05) >>>
BK Regent 94 BK Consultare 56 : 45 piatok ŠH Domkárska 20:15 (20:00) >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
12.týždeň 21.03-25.03 11.kolo MBK Karlovka Pezinský výber 53 : 99 utorok ZŠ Alexandra Dubčeka 20:15 (20:00) >>>
Somewhere in Space BK Regent 94 51 : 49 utorok ŠH Vietnamská 21/A 20:30 (20:15) Hančík, Višniarová >>>
BSC U23 KP Multichuys 68 : 76 streda ŠH Domkárska 19:50 (19:30) Lamošová, Skipala >>>
BK Consultare KK Vukojebina 86 : 64 streda ŠG Ostredky 19:40 (19:20) >>>
BK PIMPS BK AM 63 : 86 štvrtok ŠG Ostredky 20:45 (20:30) >>>


Rozpis - nadstavbová časť


týždeň skupina domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
14.týždeň 04.04-08.04 1.kolo nadstavba A Pezinský výber BK Regent 94 71 : 45 pondelok SOU Komenského 20:15 (20:00) >>>
A BK PIMPS Somewhere in Space 66 : 79 štvrtok ŠG Ostredky 20:45 (20:30) >>>
A KP Multichuys BK AM 58 : 73 piatok ŠD Ľudovíta Štúra 19:25 (19:05) >>>
B BK Consultare BSC U23 86 : 50 streda ŠG Ostredky 19:40 (19:20) >>>
B MBK Karlovka KK Vukohjebina 58 : 76 utorok ZŠ Alexandra Dubčeka 20:15 (20:00) >>>

týždeň skupina domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
15.týždeň 11.04-13.04 2.kolo nadstavba A Pezinský výber BK AM 57 : 87 pondelok SOU Komenského 20:15 (20:00) >>>
B KK Vukojebina BK Consultare 55 : 49 pondelok Veľká telocvičňa FEI 20:20 (20:00) Kuzmiak, Višniarová >>>

týždeň skupina domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
16.týždeň 20.04-22.04 2.kolo nadstavba B BSC U23 MBK Karlovka 62 : 54 streda ŠH Domkárska 19:50 (19:30) >>>
A BK Regent 94 Somewhere in Space : piatok ŠH Domkárska 20:15 (20:00) preložený >>>
A KP Multichuys BK PIMPS 83 : 63 piatok ŠD Ľudovíta Štúra 19:25 (19:05) >>>

týždeň skupina domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
17.týždeň 25.04-29.04 3.kolo nadstavba A Somewhere in Space Pezinský výber 61 : 57 utorok ŠH Vietnamská 21/A 20:30 (20:15) Hančík, Anastasov >>>
A BK AM BK PIMPS 105 : 76 štvrtok ŠG Ostredky 19:20 (19:00) Lamošová, Višniarová >>>
A BK Regent 94 KP Multichuys 81 : 59 piatok ŠH Domkárska 20:15 (20:00) Hančík, Minda >>>
B KK Vukojebina BSC U23 78 : 57 pondelok Veľká telocvičňa FEI 20:20 (20:00) Hančík, Višniarová >>>
B MBK Karlovka BK Consultare 48 : 58 utorok ZŠ Alexandra Dubčeka 20:15 (20:00) Kuzmiak, Skipala >>>

týždeň skupina domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
18.týždeň 02.05-06.05 4.kolo nadstavba A Pezinský výber KP Multichuys 93 : 56 pondelok SOU Komenského 20:15 (20:00) >>>
A Somewhere in Space BK AM 70 : 77 utorok ŠH Vietnamská 21/A 20:30 (20:15) >>>
A BK PIMPS BK Regent 94 76 : 77 štvrtok ŠG Ostredky 20:45 (20:30) >>>
PI 1 BK Consultare (7) KK Vukojebina (8) 79 : 58 streda ŠG Ostredky 19:40 (19:20) >>>
PI 2 BSC U23 (9) MBK Karlovka (10) 71 : 76 streda ŠH Domkárska 20:00 (19:30) >>>

týždeň skupina domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
19.týždeň 09.05-13.05 5.kolo nadstavba A BK PIMPS Pezinský výber 80 : 84 štvrtok ŠG Ostredky 20:45 (20:30) >>>
A KP Multichuys Somewhere in Space 0 : 20 piatok ŠD Ľudovíta Štúra 19:25 (19:05) >>>
A BK Regent 94 BK AM 84 : 86 piatok ŠH Domkárska 20:15 (20:00) >>>
PI 3 KK Vukojebina MBK Karlovka 68 : 63 pondelok Veľká telocvičňa FEI 20:20 (20:00) >>>


Rozpis - Play off


týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
20.týždeň 16.05-20.05 1. kolo Play off BK AM (1) KK Vukojebina (8) 85 : 71 štvrtok ŠG Ostredky 19:20 (19:00) >>>
Somewhere in Space (2) BK Consultare (7) 66 : 63 utorok ŠH Vietnamská 21/A 20:30 (20:15) >>>
Pezinský výber (3) BK PIMPS (6) 98 : 69 pondelok SOU Komenského 20:00 (19:45) >>>
KP Multichuys (4) BK Regent 94 (5) 20 : 0 piatok ŠD Ľudovíta Štúra 19:25 (19:05) >>>

týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
21.týždeň 23.05-27.05 2. kolo Play off KK Vukojebina (8) BK AM (1) 73 : 105 pondelok Veľká telocvičňa FEI 20:20 (20:00) >>>
BK Consultare (7) Somewhere in Space (2) 61 : 50 streda ŠG Ostredky 19:40 (19:20) >>>
BK PIMPS (6) Pezinský výber (3) : štvrtok ŠG Ostredky 20:45 (20:30) >>>
BK Regent 94 (5) KP Multichuys (4) : piatok ŠH Domkárska 20:15 (20:00) >>>

Rozpis - Final 4


týždeň domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
22.týždeň 03.06-04.06 Final 4 BK AM (1) BK Consultare (7) 92 : 74 piatok ŠH Domkárska 20:15 (20:00) Hančík, Višniarová >>>
Pezinský výber (3) KP Multichuys (4) 93 : 72 piatok ŠH Domkárska 18:15 (18:00) Hančík, Višniarová >>>
KP Multichuys (4) BK Consultare (7) 61 : 80 sobota ŠH Domkárska 20:15 (20:00) Čeppan, Višniarová >>>
BK AM (1) Pezinský výber (3) 67 : 81 sobota ŠH Domkárska 18:15 (18:00) Lamošová, Višniarová >>>