Rozpis - základná časť


kolo domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
1.kolo 2.10 - 6.10 Pezinský výber KK Vukojebina 78 : 65 pondelok ŠH SOŠ Komenského PK 20:15 (20:00) Hančík, Anastasov
BK Consultare KP Multichuys 105 : 54 streda ŠG Ostredkova 19:20 (19:20) Višniarová, Hoferica
BK AM Karlovka 87 : 49 štvrtok ŠG Ostredkova 19:20 (19:00) Šramko, Hummler
BK Regent 94 BSC U23 64 : 49 štvrtok ŠH Domkárska 19:50 (19:30) Kudelová, Kalafut
FiF UK BK PIMPS 100 : 81 piatok Atriáky blok J 19:20 (19:00) Kuzmiak, Suja


kolo domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
2.kolo 9.10 - 13.10 KK Vukojebina BK Regent 94 48 : 77 pondelok FEI STU Ilkovičova 20:40 (20:30) Kuzmiak, Šramko
BSC U23 BK Consultare 50 : 74 utorok ŠH Domkárska 19:50 (19:30) Hančík, Višniarová
Karlovka Pezinský výber 84 : 89 streda ZŠ Majerníkova 20:15 (20:00) Višniarová, Hoferica
BK AM FiF UK 89 : 66 štvrtok ŠG Ostredkova 19:20 (19:00) Kalafut, Kudelová
KP Multichuys BK PIMPS 76 : 69 piatok ŠD Ľ. Štúra 19:30 (19:10) Suja, Krnáčová


kolo domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
3.kolo 16.10 - 20.10 Pezinský výber KP Multichuys 95 : 68 pondelok ŠH SOŠ Komenského PK 20:15 (20:00) Hančík, Anastasov
BK Consultare FiF UK 90 : 73 streda ŠG Ostredkova 19:40 (19:20) Suja, Hummler
Karlovka KK Vukojebina 58 : 72 streda ZŠ Majerníkova 20:15 (20:00) Kuzmiak, Kalafut
BK AM BSC U23 70 : 52 štvrtok ŠG Ostredkova 19:20 (19:00) Šramko, Hoferica
BK Regent 94 BK PIMPS 78 : 59 štvrtok ŠH Domkárska 19:50 (19:30) Kudelová, Krnáčová


kolo domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
4.kolo 23.10 - 27.10 KK Vukojebina BK AM 70 : 68 pondelok FEI STU Ilkovičova 20:40 (20:30) Višniarová, Kalafut
BSC U23 Pezinský výber 67 : 78 utorok ŠH Domkárska 19:50 (19:30) Kudelová, Suja
Karlovka FiF UK 102 : 98 streda ZŠ Majerníkova 20:15 (20:00) Kuzmiak, Hoferica
BK PIMPS BK Consultare 48 : 78 štvrtok ŠG Ostredkova 20:45 (20:30) Hančík, Anastasov
KP Multichuys BK Regent 94 68 : 72 piatok ŠD Ľ. Štúra 19:30 (19:10) Šramko, Krnáčová


kolo domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
5.kolo 06.11 - 10.11 Pezinský výber BK Consultare 61 : 71 pondelok ŠH SOŠ Komenského PK 20:15 (20:00) Hančík, Višniarová
KK Vukojebina BSC U23 72 : 51 pondelok FEI STU Ilkovičova 20:40 (20:30) Kuymiak, Hummler
Karlovka KP Multichuys 58 : 59 streda ZŠ Majerníkova 20:15 (20:00) Hoferica, Kalafut
BK AM BK PIMPS 70 : 65 štvrtok ŠG Ostredkova 19:20 (19:00) Pešta, Šramko
FiF UK BK Regent 94 83 : 91 piatok Atriáky blok J 19:20 (19:00) Kuzmiak, Hoferica


kolo domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
6.kolo 20.11 - 24.11 KK Vukojebina FiF UK 107 : 77 pondelok FEI STU Ilkovičova 20:40 (20:30) Kuzmiak, Šramko
BSC U23 Karlovka 51 : 65 utorok ŠH Domkárska 19:50 (19:30) Lamošová, Šramko
BK Consultare BK Regent 94 55 : 58 streda ŠG Ostredkova 19:20 (19:20) Hančík, Hoferica
BK PIMPS Pezinský výber 58 : 85 štvrtok ŠG Ostredkova 20:45 (20:30) Kalafut, Hummler
KP Multichuys BK AM 69 : 77 piatok ŠD Ľ. Štúra 19:30 (19:10) Šramko, Suja


kolo domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
7.kolo 27.11 - 01.12 KK Vukojebina BK PIMPS 69 : 47 pondelok FEI STU Ilkovičova 20:40 (20:30) Višniarová
BSC U23 KP Multichuys 58 : 75 utorok ŠH Domkárska 19:50 (19:30) Šramko, Hoferica
Karlovka BK Consultare 65 : 96 streda ZŠ Majerníkova 20:15 (20:00) Kuzmiak, Kalafut
BK AM BK Regent 94 58 : 93 štvrtok ŠG Ostredkova 19:20 (19:00) Hančík, Szarka
FiF UK Pezinský výber 93 : 106 piatok Atriáky blok J 19:20 (19:00) Šramko, Kuzmiak


kolo domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
8.kolo 04.12 - 08.12 BSC U23 FiF UK 74 : 84 utorok ŠH Domkárska 19:50 (19:30) Višniarová, Hančík
BK Consultare BK AM 108 : 80 streda ŠG Ostredkova 19:20 (19:20) Hančík, Suja
BK Regent 94 Pezinský výber 65 : 64 štvrtok ŠH Domkárska 19:50 (19:30) Šramko, Hummler
BK PIMPS Karlovka 76 : 89 štvrtok ŠG Ostredkova 20:45 (20:30) Hančík, Kalafut
KP Multichuys KK Vukojebina 83 : 52 piatok ŠD Ľ. Štúra 19:30 (19:10) Višniarová, Kalafut


kolo domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
9.kolo 11.12 - 15.12 Pezinský výber BK AM 92 : 74 pondelok ŠH SOŠ Komenského PK 20:15 (20:00) Višniarová, Hančík
BK Consultare KK Vukojebina 66 : 54 streda ŠG Ostredkova 19:20 (19:20) Kuzmiak, Hoferica
BK Regent 94 Karlovka 83 : 58 štvrtok ŠH Domkárska 19:50 (19:30) Hančík, Kalfut
BK PIMPS BSC U23 84 : 65 štvrtok ŠG Ostredkova 20:30 (20:15) Kudelová, Hummler
KP Multichuys FiF UK 77 : 67 piatok ŠD Ľ. Štúra 19:30 (19:10) Šramko, Hummler


kolo domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
10.kolo 08.01 - 12.01 KK Vukojebina Pezinský výber 67 : 73 pondelok FEI STU Ilkovičova 20:40 (20:30) Suja, Hummler
BSC U23 BK Regent 94 62 : 68 utorok ŠH Domkárska 19:50 (19:30) Lamošová, Hančík
Karlovka BK AM 95 : 98 streda ZŠ Majerníkova 20:15 (20:00) Kuzmiak, Hummler
BK PIMPS FiF UK 69 : 81 štvrtok ŠG Ostredkova 20:45 (20:30) Šramko, Kuzmiak
KP Multichuys BK Consultare 44 : 71 piatok ŠD Ľ. Štúra 19:30 (19:10) Suja, Šramko


kolo domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
11.kolo 15.01 - 19.01 Pezinský výber Karlovka 93 : 78 pondelok ŠH SOŠ Komenského PK 20:15 (20:00) Suja, Hančík
BK Consultare BSC U23 85 : 56 streda ŠG Ostredkova 19:20 (19:20) Suja, Višniarová
BK Regent 94 KK Vukojebina 69 : 55 štvrtok ŠH Domkárska 19:50 (19:30) Šramko, Hančík
BK PIMPS KP Multichuys 53 : 86 štvrtok ŠG Ostredkova 20:45 (20:30) Lamošová, Kalfut
FiF UK BK AM 104 : 108 piatok Atriáky blok J 19:20 (19:00) Hančík, Šramko


kolo domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
12.kolo 22.01 - 26.01 KK Vukojebina Karlovka 89 : 61 pondelok FEI STU Ilkovičova 20:40 (20:30) Hančík, Višniarová
BSC U23 BK AM 68 : 76 utorok ŠH Domkárska 19:50 (19:30) Lamošová, Suja
BK PIMPS BK Regent 94 61 : 85 štvrtok ŠG Ostredkova 20:45 (20:30) Šramko, Kalafut
FiF UK BK Consultare 84 : 75 piatok Atriáky blok J 19:20 (19:00) Suja, Šramko
KP Multichuys Pezinský výber 76 : 61 piatok ŠD Ľ. Štúra 19:30 (19:10) Suja, Kalafut


kolo domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
13.kolo 29.01 - 02.02 Pezinský výber BSC U23 73 : 68 pondelok ŠH SOŠ Komenského PK 20:15 (20:00) Hančík, Višniarová
BK Consultare BK PIMPS 103 : 62 streda ŠG Ostredkova 19:20 (19:20) Kuzmiak, Hoferica
BK AM KK Vukojebina 57 : 69 štvrtok ŠG Ostredkova 19:20 (19:00) Kuzmiak, Višniarová
BK Regent 94 KP Multichuys 83 : 59 štvrtok ŠH Domkárska 19:50 (19:30) Šramko, Hančík
FiF UK Karlovka 71 : 86 piatok Atriáky blok J 19:20 (19:00) Višniarová, Šramko


kolo domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
14.kolo 05.02 - 09.02 BSC U23 KK Vukojebina 64 : 83 utorok ŠH Domkárska 19:50 (19:30) Višniarová, Suja
BK Consultare Pezinský výber 75 : 57 streda ŠG Ostredkova 19:20 (19:20) Kuzmiak, Kalafut
BK Regent 94 FiF UK 74 : 60 štvrtok ŠH Domkárska 19:50 (19:30) Višniarová, Kalafut
BK PIMPS BK AM 20 : 0 štvrtok ŠG Ostredkova 20:45 (20:30) Hančík, Suja
KP Multichuys Karlovka 84 : 48 piatok ŠD Ľ. Štúra 19:30 (19:10) Hančík, Hummler


kolo domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
15.kolo 12.02 - 16.02 Pezinský výber BK PIMPS 91 : 64 pondelok ŠH SOŠ Komenského PK 20:15 (20:00) Višniarová, Hančík
Karlovka BSC U23 87 : 62 streda ZŠ Majerníkova 20:15 (20:00) Kuzmiak, Hummler
BK AM KP Multichuys 51 : 86 štvrtok ŠG Ostredkova 19:20 (19:00) Suja, Kalafut
BK Regent 94 BK Consultare 74 : 76 štvrtok ŠH Domkárska 19:50 (19:30) Kuzmiak, Višniarová
FiF UK KK Vukojebina 76 : 96 štvrtok Atriáky blok J 20:30 (20:00) Suja, Hummler


kolo domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
16.kolo 19.02 - 23.02 Pezinský výber FiF UK 87 : 74 pondelok ŠH SOŠ Komenského PK 20:15 (20:00) Višniarová, Hančík
BK Consultare Karlovka 75 : 63 streda ŠG Ostredkova 19:20 (19:20) Hoferica, Hummler
BK Regent 94 BK AM 71 : 60 štvrtok ŠH Domkárska 19:50 (19:30) Kuzmiak, Kalafut
BK PIMPS KK Vukojebina 62 : 87 štvrtok ŠG Ostredkova 20:45 (20:30) Višniarová, Suja
KP Multichuys BSC U23 79 : 72 piatok ŠD Ľ. Štúra 19:30 (19:10) Suja, Hummler


kolo domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
17.kolo 26.02 - 01.03 Pezinský výber BK Regent 94 73 : 81 PP pondelok ŠH SOŠ Komenského PK 20:15 (20:00) Višniarová, Hančík
KK Vukojebina KP Multichuys 80 : 66 pondelok FEI STU Ilkovičova 20:40 (20:30) Hoferica, Šramko
Karlovka BK PIMPS 54 : 72 streda ZŠ Majerníkova 20:15 (20:00) Kuzmiak, Kalafut
BK AM BK Consultare 41 : 65 streda ŠG Ostredkova 19:40 (19:20) Višniarová, Hummler
FiF UK BSC U23 107 : 89 štvrtok Atriáky blok J 20:30 (20:15) Kuzmiak, Šramko


kolo domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
18.kolo 11.03 - 15.03 KK Vukojebina BK Consultare 50 : 73 pondelok FEI STU Ilkovičova 20:40 (20:30) Hoferica, Kalafut
BSC U23 BK PIMPS 93 : 50 utorok ŠH Domkárska 19:50 (19:30) Hančík, Suja
Karlovka BK Regent 94 50 : 97 streda ZŠ Majerníkova 20:15 (20:00) Višniarová, Szarka
BK AM Pezinský výber 88 : 71 štvrtok ŠG Ostredkova 19:20 (19:00) Šramko, Suja
FiF UK KP Multichuys 66 : 72 štvrtok Atriáky blok J 20:30 (20:00) Hummler, Kalafut


Rozpis - play off


kolo domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
Play off 1. kolo 08.04 - 12.04 BK Regent (1) FiF UK (8) 80 : 71 streda ŠH Domkárska 19:50 (19:30) Suja, Kalafut
BK Consultare (2) Karlovka (7) 91 : 65 streda ŠG Ostredkova 19:40 (19:20) Hančík, Kuzmiak
Pezinský výber (3) BK AM (6) 78 : 45 pondelok ŠH SOŠ Komenského PK 20:15 (20:00) Višniarová, Hančík
KP Multichuys (4) KK Vukojebina (5) 69 : 63 pp piatok ŠD Ľ. Štúra 19:30 (19:10) Šramko, Suja


kolo domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
Play off 2. kolo 15.04 - 19.04 FiF UK (8) BK Regent 94 (1) : streda ŠH Domkárska 19:50 (19:30) Višniarová, Šramko
Karlovka (7) BK Consultare (2) : streda ZŠ Majerníkova 20:15 (20:00) Kuzmiak, Kalafut
BK AM (6) Pezinský výber (3) : štvrtok ŠG Ostredkova 19:40 (19:20) Kalafut, Suja
KK Vukojebina (5) KP Multichuys (4) : pondelok FEI STU Ilkovičova 20:40 (20:30) Hoferica, Suja


kolo domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
Play off 3. kolo 22.04 - 26.04 BK Regent (1) FiF UK (8) : streda ŠH Domkárska 19:50 (19:30)
BK Consultare (2) Karlovka (7) : streda ŠG Ostredkova 19:40 (19:20)
Pezinský výber (3) BK AM (6) : pondelok ŠH SOŠ Komenského PK 20:15 (20:00)
KP Multichuys (4) KK Vukojebina (5) : piatok ŠD Ľ. Štúra 19:30 (19:10)


Rozpis - Final4


kolo domáci hostia skóre deň miesto čas rozhodcovia štatistika
Final 4 10.05 - 12.05 1 4 :
2 3 :
1/4 2/3 :
1/4 2/3 :